Новини / Технології / Fiat скоротить модельний ряд і звільнить 5000 чоловік
24 березня 2010, 15:52
Розмір шрифта: А А А

Fiat скоротить модельний ряд і звільнить 5000 чоловік

Fiat скоротить модельний ряд і звільнить 5000 чоловік, Fiat, Фіат, автовиробник, Chrysler, Крайслер
Fiat скоротить модельний ряд і звільнить 5000 чоловік

Такі дані містяться в стратегічному плані розвитку Fiat (Фіат) в період з 2010 по 2014 рік, який буде офіційно представлений керівником компанії Серджіо Маркіонне 21 квітня.

Які моделі компанія Fiat (Фіат) планує зняти з виробництва поки що не відомо. Наразі є лише інформація про те, що на подібний крок італійського автовиробника змусило піти різке скорочення попиту на машини бренду і необхідність у зниженні витрат. У минулому році Fiat (Фіат) втратив 800 мільйонів доларів, а продажі автомобілів компанії впали на 16 відсотків.

Через чотири роки керівництво Fiat (Фіат) планує збільшити обсяг виробництва автомобілів в Італії на 50 відсотків — до 900 тисяч машин на рік. Крім того, найближчим часом компанія розраховує почати випуск і продаж семи своїх моделей у США.

Компанія Fiat (Фіат) влітку минулого року придбала 20 відсотків акцій концерну Chrysler (Крайслер). У рамках співробітництва ці автовиробники мають намір використовувати загальні платформи, двигуни і трансмісії для створення нових автомобілів. Очікується, що через рік деякі моделі Chrysler (Крайслер) для продажу в Європі будуть перейменовані в Lancia (Лянча), а на деяких інших ринках (ймовірно, у США) машини компанії Lancia (Лянча) з'являться в салонах дилерів під брендом Chrysler (Крайслер). Крім того, марка Dodge (Додж) буде виведена з європейського ринку. Реалізацію машин цього бренду в Європі планується налагодити під маркою Fiat (Фіат) або Alfa Romeo (Альфа Ромео).

Подібне змішування модельного ряду дозволить Chrysler (Крайслер) поповнити свою гамму новими машинами, а Fiat (Фіат) збільшити продажі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Через «дизельний скандал» ЄС готує більш жорсткі правила для автовиробників

13 травня 2017, 17:39

Споживачі не готові платити за безпілотні технології

10 травня 2017, 11:01

В Україні різко впало автовиробництво

16 січня 2017, 20:13

Гройсман пообіцяв преференції українським автовиробникам

1 грудня 2016, 20:25

Останні новини за сьогодні: