Новини / Технології / Canon PIXMA PRO-1 — флагманський принтер для фотодруку
26 жовтня 2011, 08:49
Розмір шрифта: А А А

Canon PIXMA PRO-1 — флагманський принтер для фотодруку

Canon PIXMA PRO-1 - флагманський принтер для фотодруку, canon, Кенон, Canon PIXMA PRO-1, Кенон Піксма Про-1, принтер, фотодрук, 12 чорнильниць, Chroma Optimizer, оптимізатор кольору OIG, Easy-PhotoPrint Pro, Ізі-Фото Принт Про
Canon PIXMA PRO-1 — флагманський принтер для фотодруку

Принтер орієнтовано на фотографів, як професіоналів, так і любителів. Його система з 12 чорнильниць значно розширює колірну гаму, а нова технологія Chroma Optimizer («Оптимізатор кольоровості») покращує насиченість чорного і забезпечує рівномірність глянцю. П‘ять монохромних чорнил гарантують отримання чорно-білих відбитків професійної якості, з гарною деталізацією в затінених і яскравих областях, плавними переходами напівтонів і відсутністю зернистості. У принтері використовується чорнило нового покоління LUCIA.

Апарат підтримує дозвіл на вході 1200 точок на дюйм, що дозволяє створювати чіткі відбитки з роздільною здатністю до 4800x2400 точок на дюйм. Нова система Optimum Image Generating (OIG) аналізує кольору фотографії, після чого розраховує оптимальну комбінацію чорнила і обсяг крапель, які точно розміщує на папері друкуюча головка Canon FINE з 12 288 соплами.

У новому принтері реалізовані три кольорових режиму друку, у тому числі новий режим Photo Colour, що відтворює насичені сині та зелені кольори. Режим Linear Tone характеризується лінійністю тонової кривої і передає кольори з максимальною достовірністю, а режим ICC Profiles дозволяє використовувати колірні профілі для певного типу паперу або створювати свої власні.

Принтер здатний створити відбиток виставкової якості приблизно за 2 хвилини 55 секунд. Задній лоток вміщує до 20 аркушів фотопаперу; у відділення для ручної подачі можна завантажити фотопапір шириною до 356 мм (14 дюймів), а також щільні матеріали для художнього друку.

Представлена ??модель постачається з вбудованим програмним забезпеченням Easy-PhotoPrint Pro, яке спрощує настройку принтера і дозволяє здійснювати пакетний друк. Крім того, тепер підтримується все сімейство ПО Adobe Photoshop, а також пакет Canon Digital Photo Professional. Принтер може автоматично вибирати вірний профіль ICC для кожного типу паперу Canon. Було також розширено ряд доступних ICC-профілів матеріалів для художнього друку інших відомих виробників.

Принтер Canon PIXMA PRO-1 з’явиться у продажу в Європі з листопада 2011року. Про його вартість не повідомляється.

Принтер Canon PIXMA PRO-1 (Кенон ПИКСМА ПРО-1)

Принтер Canon PIXMA PRO-1 (Кенон ПИКСМА ПРО-1), общий вид

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Коли зламався принтер: що робити і кого шукати

11 квітня 2017, 11:02

Canon оголосила про найбільшу угоду в своїй історії — покупку шведської Axis за $2,8 млрд

12 лютого 2015, 17:36

Останні новини за сьогодні: