Новини / Технології / Ford дозволить створювати програми для своїх авто
12 жовтня 2010, 14:58
Розмір шрифта: А А А

Ford дозволить створювати програми для своїх авто

Ford дозволить створювати програми для своїх авто, Ford Sync, Форд Sync, Ford, Форд, голосове керування
Ford дозволить створювати програми для своїх авто

Він дозволяє створювати додатки для мобільних пристроїв, управляти якими водій зможе за допомогою голосу через автомобільний мультимедійний комплекс Ford Sync. На даний момент цей пакет вже мають у своєму розпорядженні три партнери Форда в області ПЗ — Pandora і Stitcher (інтернет-радіо), а також OpenBeak (Twitter-клієнт).

У Ford вже надійшло близько тисячі заявок від розробників програмного забезпечення, охочих включити функцію голосового управління своїми додатками через систему Sync. У першу чергу американський виробник розгляне програми, що використовують дані системи навігації, а також пов'язані з плануванням або фінансовими операціями. Наприклад, за допомогою таких програм водій зможе замовляти з автомобіля інформацію про торги на біржі, дані з календаря в мобільному пристрої про заплановані зустрічі, а також про перенесення або скасування найближчих авіарейсів.

Крім цього, система управління голосом дозволить розробникам створювати додатки, які зможуть отримувати дані про машину (швидкість, положення по GPS, витрата палива і так далі), а також писати повідомлення в соціальні мережі або SMS, надиктовуючи їх без використання клавіатури смартфона.

Як повідомлялося раніше, найближчим часом компанія Ford модернізує систему Sync, навчивши її розуміти до десяти тисяч примітивних голосових команд. Зараз Sync розпізнає і виконує лише сто команд.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ford інвестує мільярд доларів у безпілотні автомобілі

14 лютого 2017, 13:10

У Ford створена перша в світі мобільна аеродинамічна труба

12 травня 2016, 17:37

Останні новини за сьогодні: