Новини / Технології / У 2011 році ГАЗ почне складання комерційних автомобілів Mercedes-Benz
20 грудня 2010, 16:04
Розмір шрифта: А А А

У 2011 році ГАЗ почне складання комерційних автомобілів Mercedes-Benz

У 2011 році ГАЗ почне складання комерційних автомобілів Mercedes-Benz, газ, Daimler, Даймлер, Mercedes-benz, Мерседес-Бенц, автовиробництво
У 2011 році ГАЗ почне складання комерційних автомобілів Mercedes-Benz

Про це, в понеділок, 20 грудня, заявив керівник департаменту особливих економічних зон і проектного фінансування Мінекономрозвитку РФ Дмитро Левченко.

«Інвестугоду за цим проектом Мінекономрозвитку і ГАЗ мають підписати вже сьогодні», — додав Левченко. За його словами, очікуваний обсяг виробництва складе близько 60 тисяч автомобілів на рік. Зараз йде мова про договір строком на сім років у рамках поки ще діючого режиму промсборки.

Про намір концерну Daimler домовитися з «Групою ГАЗ» про виробництво в Росії комерційних автомобілів Mercedes-Benz стало відомо на початку поточного року.

Як повідомлялося раніше, німецька компанія планує збирати модель Sprinter, яка, на думку керівництва Горьковського автозаводу, «володіє експортним потенціалом» а на її базі, за деякими даними, «ГАЗ» зможе згодом створити власну машину. Крім того, подібне партнерство дозволить російському виробнику «завантажити потужності і стабілізувати фінансово-економічний стан» підприємства.

За попередньою інформацією, загальний обсяг інвестицій у нове виробництво складе близько 210 мільйонів євро. Також Daimler спочатку розраховував на укладення договору про промислове складання автомобілів на пільгових умовах. Однак Мінпромторг наполягає на укладенні з наступного року угод на більш жорстких умовах, ніж раніше. Обсяг інвестицій тепер повинен становити не менше 500 мільйонів доларів, а обсяг випуску — не менше 300 тисяч машин на рік.

У середині жовтня керівник «Групи ГАЗ» Бу Андерссон також заявив про можливе співробітництво автозаводу з концерном Volkswagen. Очікується, що угода про випуск машин німецької марки в «Газі» буде підписана після введення в Росії нового режиму промсборки. Крім цього, налагодити виробництво своїх машин на Горьківському автозаводі було запропоновано й альянсу Hyundai-Kia.


ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: