Новини / Технології / Гібриди та електромобілі займуть половину японського ринку
23 квітня 2010, 12:31
Розмір шрифта: А А А

Гібриди та електромобілі займуть половину японського ринку

Гібриди та електромобілі займуть половину японського ринку, гібрид, елетромобіль, Японія, двигун
Гібриди та електромобілі займуть половину японського ринку

Черговим кроком на шляху поступової відмови від традиційних двигунів внутрішнього згоряння стає нова стратегія міністерства економіки, торгівлі і промисловості Японії. Уряд має намір надати більш ніж відчутну підтримку автовиробникам, що розвивають екологічно чисті види транспортних засобів. У результаті, в якості орієнтира названий 2020: до цієї дати подібні авто повинні зайняти 50% частку ринку автомобілів в Японії.

Відразу після публікації ініціативи на адресу її авторів попрямував потік критики: навіть у самій Японії подібні плани виглядають занадто малоймовірними. Тим не менше, автовиробники поставилися до цього здебільшого з ентузіазмом. Зрозуміло, більше за інших підтримує стратегію Toyota Motor — найбільший виробник гібридів у світі на даний момент.

Японський уряд заявляє, що щорічно планує збільшувати обсяг коштів, що виділяються на підтримку розвитку екологічно чистого транспорту. Наприклад, в нинішньому році буде спрямовано 135,3 млн. доларів на розвиток мережі стаціонарних пунктів підзарядки батарей електромобілів. У подальшому обсяги помітно зростуть.

Варто відзначити, що 2020 часто фігурує як значуща дата при розробці екологічних стратегій, пов'язаних з автомобільною промисловістю. Наприклад, Toyota Motor має намір до 2020 року для кожної зі своїх моделей мати на ринку гібридну версію, а Nissan Motor будує плани на домінування на ринку електромобілів до зазначеної дати. Наскільки здійсненними виявляться сміливі плани японських чиновників і автовиробників, зможе показати лише майбутнє.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Японія офіційно визнала біткоіни платіжним засобом

7 квітня 2017, 12:11

Туристи зможуть орендувати роботів-гідів у Японії

26 березня 2017, 13:20

Друзів для фотосесій можна орендувати

15 березня 2017, 17:00

Останні новини за сьогодні: