Новини / Технології / GM віроломно скорочує Opel
4 лютого 2010, 17:52
Розмір шрифта: А А А

GM віроломно скорочує Opel

GM віроломно скорочує Opel, General Motors, Opel, Опель, Нік Райллі, скорочення співробітників
GM віроломно скорочує Opel

Після зустрічі з керівником європейського підрозділу автоконцерну General Motors Ніком Рейлі керівництво європейської профспілки Opel оголосило про те, що корпорація збирається поліпшити умови життя менеджерів за рахунок додаткових скорочень на виробництві.

Рада європейських робітників Opel випустила заяву про те, що GM планує, зокрема, більш масштабні скорочення, що заявлявлялося раніше. «Це незбагненно — план GM включає на 2000 більше звільнених, — заявив голова профспілки Клаус Франц. — Те, що ми бачимо, виглядає як справжнє віроломство».

З іншого боку, зазначив профспілковий лідер, після зустрічі стало ясно, що керівництво Opel більше не планує скорочення витрат на менеджмент на 35%, обіцяного раніше. «Навпаки, вони набирають нових менеджерів», — говорить представник робітників.

У вівторок Нік Рейлі виправдовувався, пояснюючи, що профспілкові боси все не так зрозуміли. Зокрема, пояснив він, масштаб скорочень зовсім не перевищить оголошених 8300 робочих місць. «Такого плану немає», — запевнив Рейлі.

У розпорядження Reuters потрапили документи про те, що з 47 660 працівників Opel і Vauxhall після реструктуризації залишиться всього 37 700. Таким чином, звільнено буде не 8000, а 10 тисяч осіб.

Але і Reuters неправильно зрозумів політику компанії, пояснив керівник Opel. Розбіжність у цифрах пояснюється тим, що 2 тис.працівників ще в 2006 році добровільно підписалися на участь у програмі неповного робочого дня, що передує виходу у відставку. Ось їх туди і відправлять.

Плани щодо збереження менеджерських місць і зарплат Рейлі коментувати не став. Замість цього він закликав робітників «разом з керівництвом трудитися над прийняттям важких, але необхідних рішень». Скорочення співробітників — необхідність, викликана зменшенням попиту на продукцію. «Попит може залишатися слабким ще роки», — зазначив Рейлі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Вконтакте» перевезе українських фахівців у Росію

30 травня 2017, 15:21

Українців попередили про масові звільнення

3 лютого 2017, 18:08

Автомобілі General Motors будуть передбачати дії водіїв

28 жовтня 2016, 08:31

Останні новини за сьогодні: