Новини / Технології / Goodyear розробить самопідкачуючі шини
26 серпня 2011, 10:12
Розмір шрифта: А А А

Goodyear розробить самопідкачуючі шини

Goodyear розробить самопідкачуючі шини, Goodyear, пристрій, самопідкачуюча шина
Goodyear розробить самопідкачуючі шини

Це буде повністю самостійний пристрій, що не вимагає установки додаткової електроніки і зовнішнього насоса. Мініатюрний насос і всі інші деталі системи будуть знаходитися безпосередньо в самій шині.

Самопідкачуючі покришки зможуть самостійно підтримувати необхідний тиск, що, як заявляють в Goodyear, позитивно позначиться на паливній економічності, рівні викидів CO2, безпеки, керованості автомобіля і довговічності самих шин. Дослідження показують, що неправильно накачані покришки зменшують запас ходу приблизно на 2,5-3,3 відсотка.

На даний момент підрозділ Міністерства енергетики США по автомобільних технологій виділив Goodyear грант у розмірі 1,5 мільйона доларів, який планується направити на подальші дослідження, розробку та демонстрацію системи самопідкачки шин для комерційних автомобілів. Відповідна робота буде вестися в центрі інновацій Goodyear у місті Акрон, штат Огайо.

У липні аналогічний грант, спрямований на розробку системи для легкових покришок, був отриманий компанією Goodyear від уряду Люксембурга. Створенням технології займеться центр інновацій в люксембурзькому місті Кольмар-Берг.

У Goodyear, пояснюючи роботу над системою у двох різних центрах, заявили, що «незважаючи на схожу концепцію, існують значні відмінності в системах самопідкачки для легкових і вантажних шин».

Терміни появи самопідкачуючих шин в масовому виробництві і вартість розробки цієї технології поки не повідомляються.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Samsung запатентував складаний планшет

3 жовтня 2016, 09:42

Створено пристрій для керування протезом, який вводять у мозок через вени

15 лютого 2016, 10:17

Останні новини за сьогодні: