Новини / Технології / Google усунула небезпечну дірку в Gmail
1 жовтня 2007, 08:13
Розмір шрифта: А А А

Google усунула небезпечну дірку в Gmail

Google усунула небезпечну дірку в Gmail, Google, Gmail, шахраї, конфіденційність пошти
Google усунула небезпечну дірку в Gmail

Компанія Google, як повідомляє Vnunet, усунула небезпечну уразливість в поштовій службі Gmail, виявлену минулого тижня.

Інформацію про дірку в Gmail розповсюдив британський дослідник по питаннях комп'ютерної безпеки Петко Петков. Проблема пов’язана з системою фільтрів Gmail, що настроюються, і теоретично дозволяє зловмисникам пересилати електронні листи жертви на вказану адресу пошти. Для того, щоб задіювати дірку, необхідно змусити користувача увійти в свій Gmail-аккаунт, а потім відвідати сформований спеціальним чином веб-сайт. В цьому випадку за допомогою так званої межсайтової підміни запиту нападаючий може упровадити в ящик жертви шкідливий фільтр.

У компанії Google підтвердили факт існування проблеми, відмітивши при цьому, що випадків практичного використання дірки поки зареєстровано не було. До того ж в Google достатньо оперативно відреагували на дослідження Петкова і усунули пролом. Тим часом, сам Петков опублікував приклад шкідливого коду, за допомогою якого можна задіювати уразливість.

Важливо відмітити, що раніше упроваджений в аккаунт Gmail шкідливий фільтр зберігатиме працездатність до тих пір, поки користувач не видалить його із списку. Тому підписчикам Gmail рекомендується перевірити список активних фільтрів щоб уникнути просочування конфіденційної інформації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: