Новини / Технології / Nokia готується до епохи 5G
28 лютого 2017, 09:40
Розмір шрифта: А А А

Nokia готується до епохи 5G

Nokia готується до епохи 5G, 5G, Nokia, антена
Nokia готується до епохи 5G

Поки мобільна індустрія готується до наступного покоління стільникових мереж під загальною назвою 5G, фінська Nokia вважає, що є ще можливість подальшого поліпшення мереж LTE перед масовим запровадженням п‘ятого покоління. У минулому році компанія анонсувала свої продукти 4,9G, зазначивши, що перші подібні мережі з’являться в 2017 році, до впровадження найбільш ранніх варіантів 5G в 2018 році (на час Зимових Олімпійських ігор в Південній Кореї).

Тепер, поповнюючи портфель пропозицій 4,9G, компанія також представила величезну адаптивну антену MIMO. Разом з відповідним передавачем і приймачем, за словами Nokia, антена дозволяє збільшити можливості низхідної лінії зв‘язку однієї базової станції в п’ять разів.

Антена використовує технологію формування пучка в 3D, направляючи сигнали не в усі сторони, а безпосередньо до пристрою-приймача. Ця технологія, до речі, стане однією з обов‘язкових в майбутніх специфікаціях мереж 5G. Хоча деякі мобільні оператори вже приступили до ранніх робіт з побудови мереж 5G, ще до публікації остаточних специфікацій майбутнього стандарту, інвестиції в розвиток LTE триватимуть ще роки, і в цьому сенсі обладнання 4,9G доведеться як не можна до речі, а Nokia пропонує своїм клієнтам комплексні повноцінні рішення для побудови таких стільникових мереж.

Крім розширення кількості абонентів однієї базової станції, технологія 4,9G може знизити затримки аж до 10 мс, а також збільшити пропускну здатність до декількох гігабіт / с. «Ви можете розглядати цю технологію як довгострокове доповнення до майбутніх мереж 5G», — зазначив віце-президент з маркетингу Nokia Networks Філ Твіст (Phil Twist). За його словами, перші мережі, побудовані на базі офіційного стандарту 5G, з’являться лише в 2020 році. Тоді як комерційні пропозиції 4,9G доступні зацікавленим компаніям вже зараз.

Одночасно Nokia представила новий вельми компактний продукт AirScale Micro Remote Radio Head для стандарту LTE Advanced Pro (в термінології Nokia — 4,5G Pro) — він є ключовим компонентом базової станції і дозволяє підвищити швидкість передачі даних на низхідних лініях зв'язку до 1 Гбіт / с.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Nokia підтверджують повернення на ринок смартфонів

20 листопада 2016, 17:06

Останні новини за сьогодні: