Новини / Технології / HTC представила п'ять смартфонів на базі ОС Windows Phone 7
12 жовтня 2010, 08:22
Розмір шрифта: А А А

HTC представила п'ять смартфонів на базі ОС Windows Phone 7

HTC представила п'ять смартфонів на базі ОС Windows Phone 7, HTC, смартфон, HTC 7 Surround, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro, HTC HD7, ОС Windows Phone 7
HTC представила п'ять смартфонів на базі ОС Windows Phone 7

Смартфон HTC 7 Surround позиціонується як мультимедійний пристрій для ігор, відео або музики. Модель оснащена висувними аудіоколонками, які працюють із системами обробки звуку Dolby Mobile і SRS WOW HD, а також підставкою для зручного перегляду контенту. Смартфон має сенсорний 3,8-дюймовий дисплей, процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 5-мегапіксельну камеру з автофокусом і спалахом, 8 Гб вбудованої пам‘яті, GPS, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, а також 3, 5-мм аудіороз’єм.

Смартфон HTC 7 Surround

Модель HTC 7 Mozart відрізняється цільним монолітним корпусом з алюмінію з полірованою поверхнею. Смартфон оснащений аудіосистемами Dolby Mobile і SRS WOW HD. Завдяки інтеграції апарату з розважальним сервісом Microsoft Zune користувачі можуть синхронізувати смартфон зі своїми музичними та відео бібліотеками, що знаходяться на персональному комп‘ютері. У смартфона є 3,7-дюймовий сенсорний дисплей, 8-мегапіксельна камера, 8 Гб вбудованої пам’яті, Wi-Fi, Bluetooth, GPS.

Смартфон HTC 7 Mozart

Смартфон HTC 7 Trophy забезпечений 3,8-дюймовим сенсорним дисплеєм, процесором з тактовою частотою 1 ГГц, 5-мегапіксельною камерою, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth і GPS. Є система віртуальної обробки звуку SRS WOW HD.

Смартфон HTC 7 Trophy

Четверта модель, HTC 7 Pro, орієнтована на представників бізнесу. Тонкий апарат оснащений висувною QWERTY-клавіатурою, яка розташовується під нахилом, для швидкої і зручної роботи з текстами. З HTC 7 Pro можна працювати з поштою з Outlook, створювати документи Office, стежити за котируваннями акцій за допомогою спеціального додатку. Смартфон має 3,6-дюймовий сенсорний дисплей, процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 16 Гб вбудованої пам‘яті, 512 Мб оперативної пам’яті, Wi-Fi 802.11b/g/n і Bluetooth 2.1.

Смартфон HTC 7 Pro

У смартфона HTC HD7 є великий 4,3-дюймовий сенсорний дисплей, а також підставка. Модель інтегрована з ігровими сервісами Xbox LIVE. Вона має процесор з тактовою частотою 1 ГГц, 8 або 16 Гб вбудованої пам'яті, а також 5-мегапіксельну камеру з можливістю запису HD-відео у форматі 720p.

Смартфон HTC HD7

Нові смартфони HTC будуть доступні в Європі, Азії і Північній Америці в операторських мережах продажів і роздрібі в кінці жовтня 2010 року. Дата запуску нових апаратів в Україну стане відома найближчим часом.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

З’явилися фотографії iPhone 8 зі сканером відбитків ззаду

2 червня 2017, 16:20

Останні новини за сьогодні: