Новини / Технології / Google навчатиме штучний інтелект за допомогою смартфонів
15 квітня 2017, 18:27
Розмір шрифта: А А А

Google навчатиме штучний інтелект за допомогою смартфонів

Google навчатиме штучний інтелект за допомогою смартфонів, Google, штучний інтелект, Federated Learning
Google навчатиме штучний інтелект за допомогою смартфонів

Google анонсувала нову форму тренування штучного інтелекту – Federated Learning.

Federated Learning передбачає індивідуальне навчання на кожному смартфоні з подальшою відправкою вибіркових даних на сервери компанії. На підставі безлічі індивідуальних змін компанія формує єдине оновлення, яке централізовано розсилається користувачам. Federated Learning вже застосовується в клавіатурі Gboard на Android-смартфонах.Коли Gboard видає користувачеві кілька слів, що імовірно підходять за змістом, користувач вибирає одне з них і ігнорує інше, або вводить свій варіант. Google отримує інформацію про зроблений вибір і складає загальну статистику, покращуючи в подальшому автоматичний підбір слів. Для цього пошуковий гігант використовує власний двигун навчання нейронних мереж TensorFlow.

Як пояснила в офіційному блозі Google, підхід забезпечує підвищену конфіденційність, оскільки дані, які використовуються для поліпшення програми, не залишають пристрій користувачів.

Програми на смартфонах самовдосконалюються без участі центральних серверів, а значить, конкретний користувач відчує покращення роботи в короткі терміни. Крім того, система оптимізована таким чином, щоб не погіршувати роботу акумулятора і зберегти продуктивність процесора. Навчання відбувається лише у режимі очікування смартфона, коли той підключений до розетки і безкоштовної бездротової мережі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Штучний інтелект навчили створювати кулінарні рецепти

29 травня 2017, 18:17

Останні новини за сьогодні: