Новини / Технології / У США випробували літаючий мотоцикл (відео)
26 січня 2017, 09:04
Розмір шрифта: А А А

У США випробували літаючий мотоцикл (відео)

У США випробували літаючий мотоцикл (відео), літаючий мотоцикл, США, випробування
У США випробували літаючий мотоцикл (відео)

Дослідницька лабораторія армії США (US ARL) провела випробування електричного ховербайка, який успішно виконав тестовий політ в автономному режимі. Розробкою літаючого мотоцикла за замовленням Міністерства оборони США займається британська інжинірингова компанія Malloy Aeronautics.

Перший прототип під назвою P1 був зроблений ще в 2013 році. Він був обладнаний двома пропелерами і бензиновим двигуном об’ємом 1170 кубічних сантиметрів. Ховербайк був три метри завдовжки, шириною 1,3 метра і заввишки півметра. Маса мотоцикла становила 105 кілограмів.

P1 міг підніматися у повітря на висоту до трьох метрів, а бензобака об’ємом 30 літрів вистачало приблизно на 148 кілометрів польоту. Другий прототип ховербайка під назвою P2 відрізнявся наявністю чотирьох пропелерів.

Літаючі мотоцикли військові планували використовувати для доставки зброї і боєприпасів, а також проведення розвідувальних операцій. У нинішніх випробуваннях брав участь прототип з чотирма пропелерами, розташованими подібно квадрокоптеру.

Ховербайк має склопластиковий корпус, інші характеристики зберігаються в таємниці. Виходячи з технічного завдання для розробників, літаючий мотоцикл повинен мати вантажопідйомність до 360 кілограмів, запас ходу не менше 200 кілометрів і здатність розвивати швидкість до 97 км/год.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

З грошима США для України виникла плутанина

5 травня 2017, 08:55

У США ввели грін-карти нового зразка

2 травня 2017, 11:52

Останні новини за сьогодні: