Новини / Технології / Apple позбавить iPhone від механічних кнопок
13 лютого 2017, 10:10
Розмір шрифта: А А А

Apple позбавить iPhone від механічних кнопок

Apple позбавить iPhone від механічних кнопок, США, Apple, смартфон, механічні кнопки
Apple позбавить iPhone від механічних кнопок

Бюро патентів і торгових знаків США включило в свій реєстр нову технологію Apple — смартфон, позбавлений механічних кнопок. Крім відмови від традиційних клавіш, інженери корпорації збираються використовувати ще кілька передових розробок.

Як відомо, в iPhone 7 механічну клавішу Home замінив сенсорний аналог з механізмом зворотного зв'язку Taptic Engine. Досить імовірно, що в одній з наступних модифікацій пристрою компанія повністю відмовиться від механічних клавіш на корпусі.

У патентній заявці Apple описується технологія виробництва деформованого тактильного матеріалу на основі квантового тунелювання для створення «розумних» чохлів та інших аксесуарів для iPhone. З її допомогою компанія планує розробити футляри з сенсорними областями, завдяки чому зникне необхідність в механічних клавішах.

Інженери Apple пропонують додати по всій площі чохла кілька сенсорних областей, які використовуються для включення і виключення, регулювання гучності і інших задач. Сенсорний майданчик може перебувати всередині по всьому периметру аксесуара. Керувати функціями iPhone, завдяки квантовому тунельному матеріалу, можна буде за допомогою натискань на певні області чохла. Чохол визначає зміни електричних властивостей і передає керуючі команди безпосередньо на смартфон.

Варто відзначити, що це далеко не перший патент, який демонструє намір Apple відмовитися від механічних клавіш в iPhone. Раніше компанія зареєструвала патент на смартфон з сенсорними клавішами на бічних гранях.

На бічні грані iPhone розробники планують винести віртуальні кнопки клавіші регулювання гучності, функцію розблокування, клавіші для управління відтворенням і інші. Наприклад, в таких додатках як калькулятор, на бічні грані можуть переміститися кнопки, які відкривають додаткову функціональність програм. Такий підхід дозволить Apple зробити інтерфейс мобільних додатків більш гнучким і позбавить виробника від необхідності вбудовувати фізичні кнопки в майбутні гаджети.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Останні новини за сьогодні: