Новини / Технології / Кабмін ввів квоти для працевлаштування іноземних фахівців в українських ІТ-компаніях
27 лютого, 11:53
Розмір шрифта: А А А

Кабмін ввів квоти для працевлаштування іноземних фахівців в українських ІТ-компаніях

Кабмін ввів квоти для працевлаштування іноземних фахівців в українських ІТ-компаніях, квота, імміграція, іноземні фахівці
Кабмін ввів квоти для працевлаштування іноземних фахівців в українських ІТ-компаніях

Кабінет міністрів підтримав пропозицію Міністерства цифровий трансформації по встановленню квоти на імміграцію 5000 іноземних фахівців для працевлаштування в українських ІТ-компаніях. Про це повідомляє прес-служба Мінціфри на своїй сторінці в Facebook.

«Попит на ІТ-спеціалістів значно перевищує потенціал внутрішнього ринку. Щорічно українські університети випускають 15-17 тисяч ІТ-спеціалістів різних напрямків. У той же час в країні відкривається близько 40 тисяч вакансій для фахівців в цій сфері. Крім того, певна частина українських фахівців їде працювати за кордон, а деякі працюють на фрілансі. Імміграційні квоти дозволять частково закрити потребу ринку в висококваліфікованих фахівцях», — пояснюють в Мінціфри.

У відомстві запевняють, що імміграційні квоти не зменшать попит на українських заробітчан.

«Головне, що ми отримаємо — приплив фахівців, які зможуть допомогти нам швидше і якісніше розвивати індустрію в Україні, і, як наслідок, мотивувати більше українців залишатися працювати тут», — вважають у відомстві.

Квоти будуть розподілені між містами України в наступній пропорції:

Київ — 2500;
Харків — 700;
Дніпро — 600;
Одеса — 600;
Львів — 600.
Відзначимо, що квота на імміграцію — це гранична кількість іноземців та осіб без громадянства, яким надають дозвіл на імміграцію протягом календарного року. Вони більш ефективні, ніж робоча віза.

Візу треба було відновлювати щорічно, людина залишається прив‘язаним до конкретного місця. Квоти ж дають фахівцеві можливість проходити перевірку раз в 10 років і свободу вибору де працювати і навіть створювати тут власний продукт.

«Іноземні ІТ-фахівці зможуть отримати посвідку на проживання і їм не потрібно буде отримувати щорічний дозвіл, працевлаштування здійснюється на тих же умовах, що і для громадян України, немає прив’язки до конкретних термінів перебування в Україні і до конкретного місця роботи і посади, є можливість іммігрувати в Україну разом зі своєю сім'єю, а також відкрити ФОП», — пояснили всі переваги в Мінціфри.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Росія задумала ввести аналог грін-карти

4 травня 2017, 14:37

У Польщі підрахували українських іммігрантів

22 березня 2017, 17:12

У Мін'юсті пропонують взяти мігрантів в обмін на «безвіз»

28 листопада 2016, 18:36

Число жителів Німеччини іноземного походження досягла рекорду

17 вересня 2016, 19:00

Останні новини за сьогодні: