Новини / Технології / Twitter запустив карту політичної активності США
5 листопада 2012, 10:25
Розмір шрифта: А А А

Twitter запустив карту політичної активності США

Twitter запустив карту політичної активності США, Twitter, вибори президента США, Барак Обама, Мітт Ромні
Twitter запустив карту політичної активності США

На карті можна подивитися, які послання кандидатів у президенти з їх офіційних твіттер-акаунтів виявилися найбільш і найменш популярними в тому чи іншому штаті. Інтенсивність забарвлення штату на карті залежить від частоти ретвітів повідомлень кандидатів. Крім того, можна задавати пошук за ключовими словами, щоб зрозуміти, жителі яких штатів цікавляться цими питаннями більше інших.

Згідно з підрахунками Twitter, найбільш популярним твітом кандидата від демократів Барака Обами став наступний: «Жодна родина не повинна відкладати лист про прийом в коледж через те, що у них немає грошей». Найбільш цитованим повідомленням республіканця Мітта Ромні стало його висловлювання про 11 вересня.

Це вже другий передвиборний проект Twitter, нагадує агентство. Раніше компанія створила політичний індекс, який дозволяє з'ясувати, як часто кандидати згадуються в інших твітах у позитивному ключі. За даними на вечір 3 листопада, схвальних повідомлень про Обаму знайшлося більше, ніж позитивних згадок Ромні: 51 проти 42. При цьому в Обами більше 10 мільйонів послідовників, а у Ромні — 1,6 мільйона.

Вибори президента США намічені на 6 листопада. Згідно з опитуваннями, в деяких штатах, де результат виборів передбачити неможливо, розрив між двома основними кандидатами вкладається в рамки статистичної похибки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: