Новини / Технології / Кіберзагрози в червні: нові шахрайські схеми і перший бекдор для Mac OS
8 липня 2011, 19:27
Розмір шрифта: А А А

Кіберзагрози в червні: нові шахрайські схеми і перший бекдор для Mac OS

Кіберзагрози в червні: нові шахрайські схеми і перший бекдор для Mac OS, Лабораторія Касперського, кіберзагроз, шкідлива програма, зловредів
Кіберзагрози в червні: нові шахрайські схеми і перший бекдор для Mac OS

Компанія «Лабораторія Касперського» підвела підсумки розвитку кіберзагроз за червень поточного року.

Серед найбільш популярних шкідливих програм у лідерах залишаються зловреди, які використовуються для здійснення drive-by атак, коли зараження комп‘ютера відбувається без відома користувача.

У червні були відзначені перші спроби шахраїв використовувати можливість отримання грошей «з повітря» за допомогою системи віртуальних грошей BitCoins. У цій системі для процесу емісії необхідно всього лише на певний час задіяти потужності процесора. Експерти «Лабораторії Касперського» виявили зловредів, який для початку генерації кібервалюти запускає на комп’ютері жертви легальний файл системи BitCoins «bcm.exe». Надалі адміністрація сервісу швидко заблокувала акаунт зловмисника.

Крім того, зростаюча популярність Mac OS привертає все більше уваги кіберзлочинців до платформи. Якщо в травні були виявлені підроблені антивіруси, то тепер шахраї поширюють бекдор — шкідливу програму, призначену для віддаленого управління комп'ютером на базі Mac OS. Зловмисники змогли використати заражену систему, наприклад, для завантажування інших зловредів або запуску програм.

У червні завдяки співпраці правоохоронних органів багатьох країн у США було припинено кримінальна діяльність двох міжнародних угрупувань, які наживалися на продажах псевдоантивірусів. За попередніми оцінками, збиток від їх діяльності склав 74 мільйони доларів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

П'ять звичок, які раніше терміну «вбивають» автомобіль

28 травня 2017, 13:40

Фахівці виявили вірус, який викрадає логіни і паролі з популярних браузерів

22 квітня 2017, 13:23

Android-замок для автомобілів виявився вразливим

18 лютого 2017, 08:04

Останні новини за сьогодні: