Новини / Технології / Ford створить автомобіль, деякі частини кузова якого будуть зроблені з коноплі
18 липня 2007, 08:49
Розмір шрифта: А А А

Ford створить автомобіль, деякі частини кузова якого будуть зроблені з коноплі

Ford  створить автомобіль, деякі частини кузова якого будуть зроблені з коноплі, автомобіль, конопля, Ford, деталі з коноплі
Ford створить автомобіль, деякі частини кузова якого будуть зроблені з коноплі

Концерн Ford має намір створити автомобіль, деякі частини кузова якого будуть зроблені з коноплі. Як повідомляє The Sunday Times, подібна машина буде розроблена «Фордом» спільно з Міністерством охорони навколишнього середовища, продовольства і розвитку сільських регіонів Великобританії і компанією Hemcore, конопель, що займаються вирощуванням. Для підтримки цього проекту Уряд Великобританії вже виділило більше 500 тисяч фунтів стерлінгів (близько мільйона доларів).

Згідно технології виробництва деталей з конопель, волокна цієї рослини змішуються з поліпропіленом, а потім ця суміш відлилася в кузовні деталі. За інформацією британського видання, такі деталі дуже легкі, міцні, жорсткі, а також повністю придатні для вторинної переробки. Крім того, для випуску не потрібні великі витрати енергії, а вартість початкової сировини досить мала.

Передбачається, що більше ста кілограмів пластика, металу і смол, які використовуються при виробництві «середньостатистичного» автомобіля можна буде замінити «конопляними» матеріалами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: