Новини / Технології / Представлено планшет для тих, хто любить працювати з олівцем у руці (відео)
6 грудня 2016, 16:31
Розмір шрифта: А А А

Представлено планшет для тих, хто любить працювати з олівцем у руці (відео)

Представлено планшет для тих, хто любить працювати з олівцем у руці (відео), Норвегія, стартап reMarkable, E Ink планшет, олівець
Представлено планшет для тих, хто любить працювати з олівцем у руці (відео)

Норвезький стартап reMarkable представила планшет орієнтований на людей, які думають, що найкраще працювати з олівцем в руці, але як і раніше хочуть, щоб він був цифровим.

Його новий E Ink планшет орієнтований на бізнес і творчих людей, а також студентів і тих, хто звик працювати з паперовими записниками, підручниками, ручками і підсвіткою. Для деяких дизайнерів він може стати втіленням мрії “працювати з олівцем у руці”.

Планшет заснований на запатентованих електронних чорнилах, які компанія розробила сама. Новий продукт “найшвидший у світі E Ink планшет на ринку, який відтворює досвід пером на папері”, – ствердують у reMarkable.Компанія називає свою технологію екрану CANVAS, дисплей з електронними чорнилами, який імітує зовнішній вигляд справжнього паперу. Він не має сірості і компанія стверджує, що вирішила проблему “повільного чорнила” – затримку відгуку екрану під час запису за допомогою стилуса.

Планшет reMarkable розроблений у тісній співпраці з E Ink, а екран має 10,3 дюйма по діагоналі.

Для підтримки пристрою, компанія буде пропонувати хмарні послуги для резервного копіювання та синхронізації між пристроями користувачів. Пристрій використовує Wi-Fi для підключення, але компанія не вказати, які Wi-Fi стандарти вона підтримує.

Remarkable відкривала попередній продаж, з ціною замовлення $379. За фломастер і кришку доведеться заплатити окремо за кожний по $79. У широкий продаж продукт надійде влітку 2017 року, за ціною $529.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Норвегія планує збудувати в Україні дві сонячні електростанції

7 березня 2017, 19:15

Нафтогаз розраховує на доступ до газу з Норвегії

3 лютого 2017, 17:07

Норвегія досягла позначки в 100 тис. електромобілів

23 грудня 2016, 07:42

Останні новини за сьогодні: