Новини / Технології / Автомобільне літо в «ВіДі АвтоСіті»
19 липня 2011, 12:32
Розмір шрифта: А А А

Автомобільне літо в «ВіДі АвтоСіті»

Автомобільне літо в «ВіДі АвтоСіті», ВіДі АвтоСіті, заміна масла, Ford, Форд, Nissan, Ніссан
Автомобільне літо в «ВіДі АвтоСіті»

У розпал спекотного сезону єдине в Україні Місто Автомобілів «Віді Автосіті» підготувало приємні сюрпризи для своїх Клієнтів. З 15 липня по 31 серпня 2011 року в офіційних дилерських центрах «ВіДі Санрайз Моторз» і «ВіДі Край Моторз» діє акційна пропозиція — власники негарантійних автомобілів Ніссан і Форд зможуть замінити масло і масляний фільтр зі знижкою * 25% від стандартної вартості матеріалів.

Щоб автомобіль завжди був готовий до літніх випробувань і авантюр, а його двигун працював як годинник, йому, безумовно, потрібен ретельний догляд зі своєчасною заміною масла.

Високоякісне синтетичне масло, яке бере участь в акції, рекомендовано до застосування як в бензинових, так і в дизельних двигунах. А оригінальні масляні фільтри Ford і Nissan забезпечують найкращу фільтрацію і максимальну чистоту масла. Завдяки фірмовим стандартам, сучасному обладнанню і кваліфікованим фахівцям, обслуговування, діагностика та усунення можливих несправностей автомобілів у сервісних центрах «ВіДі Санрайз Моторз» і «ВіДі Край Моторз» здійснюється якісно і в максимально стислі терміни.

Також кожен Клієнт, який відвідав сервіс вперше і обслужився за умовами акції, отримає карту учасника Програми Лояльності Welcome Card **, що дозволяє користуватися постійними знижками і акціями, які проходять на сервісі «ВіДі Санрайз Моторз» і «ВіДі Край Моторз».

* Знижки за акції поширюються лише на негарантійні автомобілі, не підсумовується зі знижками за Програмою Лояльності і не поширюються на юридичні особи. Знижка діє тільки на матеріали.

** Карта учасника Програми Лояльності Welcome Card дає постійному Клієнту можливість вже на старті скористатися фіксованою базовою знижкою на товари та послуги, накопичувати знижки на обслуговування автомобіля, покупку аксесуарів і запчастин, а також отримання додаткових привілеїв від компаній-партнерів Программи Лояльності.

На сьогоднішній день, «ВіДі АвтоСіті» — це об'єднання дванадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі загальною площею більше 50 000 кв. метрів, це більше 90 моделей різних марок, це більше 150 сервісних постів, які обслуговують до 470 автомобілів на день. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, покупку авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари і запчастини. Це преміальне обслуговування у всьому. Це справжнє Місто Автомобілів!

Детальніше http://vidi-autocity.com/

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Ford інвестує мільярд доларів у безпілотні автомобілі

14 лютого 2017, 13:10

Nissan купує частину акцій Mitsubishi

8 жовтня 2016, 17:01

Останні новини за сьогодні: