Новини / Технології / Тепер ліцензійне ПЗ можна купити через інтернет
3 серпня 2007, 10:30
Розмір шрифта: А А А

Тепер ліцензійне ПЗ можна купити через інтернет

Тепер ліцензійне ПЗ можна купити через інтернет, Софткей-Україна, Portmone, ліцензійне програмне забезпечення, електронні платежі
Тепер ліцензійне ПЗ можна купити через інтернет

З 1 серпня 2007 року супермаркет ліцензійного програмного забезпечення «Софткей-Україна» і компанія Portmone.com починають проект співпраці, який дозволить користувачам оплачувати покупки ліцензійного софтвера за допомогою платіжних карток системи Visa і MasterСard. При цьому ціна програмного забезпечення для користувача не зміниться. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Виходячи з результатів опитування, проведеного в липні цього року на сайті компанії, 52,2% клієнтів (юридичні особи) віддають перевагу використанню безготівкової системи оплати покупок; 9,6% — оплату кредитною картою; 6,3% — оплата готівкою; 5,3% — оплата по квитанції через банк; 5,3% — оплата через систему WebMoney; 2,4% — оплата післяплатою; 1,4% — оплата через систему Інтернет. Гроші; 16,5% — вибрали варіант «Інше». У опиті взяли участь 207 респондентів. «Софткей-Україна» надає своїм клієнтам можливість сплатити покупку всіма вищепереліченими способами, окрім оплати готівкою і оплати післяплатою», — сказано в повідомленні компанії.

Нагадаємо, що супермаркет ліцензійного програмного забезпечення «Софткей-Україна» почав свою роботу в 2003 році. Проект «Софткей» працює в 11 країнах СНД, Східної Європи, Середньої Азії, Кавказу і Ближнього Сходу.

Portmone.com — міжбанківська система електронної доставки і оплати рахунків, надає послуги доставки і оплати рахунків за різні товари і послуги в режимі он-лайн через інтернет за допомогою міжнародних платіжних карток Visa і MasterСard. Компанія працює з 2002 р.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: