Новини / Технології / Volkswagen лідирує за кількістю інновацій в автопромі
18 травня 2011, 17:44
Розмір шрифта: А А А

Volkswagen лідирує за кількістю інновацій в автопромі

Volkswagen лідирує за кількістю інновацій в автопромі, Volkswagen, Фольксваген, автовиробник, Daimler, Даймлер, General Motors, Дженерал Моторс, toyota, Тойота
Volkswagen лідирує за кількістю інновацій в автопромі

За минулий рік в усьому світі було впроваджено 634 інновації в різних областях автомобільної промисловості, пише «РБК daily». Велика частина з них у кількості 160 штук відноситься до сфери двигунів внутрішнього згоряння. Кількість технологічних новинок у галузі гібридних технологій зросла до 88, а ось показники електромобільних індустрії залишилися на колишньому рівні — 29 інновацій.

У данна область у 2010 році було інвестовано близько 50 млрд євро, тоді як ще в 2005 році ця сума становить 44,2 млрд євро і вважалася рекордною. Самим просунутим в інноваціях визнаний німецький автоконцерн Volkswagen. Саме ця компанія і всі її бренди створили в минулому році найбільшу кількість новинок в автопромі.

На другому місці опинився ще один німецький автовиробник — компанія Daimler, більше відома світу як власник Mercedes-Benz. Третю стрічку рейтингу зайняв американський концерн General Motors, який у минулому році був лише шостим. Корейська компанія Hyundai також змогла поліпшити свої позиції, піднявшись з 9 місця на 5-е.

Аутсайдером німецькі експерти визнали автоконцерн Toyota. З моменту початку складання цього рейтингу в 2004 році цей рік став для «Тойоти» найневдалішим. Японці зайняли лише 8 місце, тоді як в 2009 році компанія була другою після VW. Як зазначено у звіті, такий стан Toyota пов'язано з численними відкликаннями автомобілів даної марки і трагедії на АЕС «Фукусіма-1», яка вплинула на скорочення виробництва та інвестицій в нові технології всього японського автопрому.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Євросоюз змінює правила продажу автомобілів

31 травня 2017, 16:46

Останні новини за сьогодні: