Новини / Технології / Microsoft представила платформу для розважальних автосистем
20 жовтня 2010, 17:58
Розмір шрифта: А А А

Microsoft представила платформу для розважальних автосистем

Microsoft представила платформу для розважальних автосистем, Microsoft, Windows Embedded Automotive, платформа, Adobe Flash
Microsoft представила платформу для розважальних автосистем

Платформа підтримує технологію Silverlight, яка багато в чому схожа на Adobe Flash і дозволяє відтворювати двох- і тривимірну графіку, а також аудіо- і відео-ролики. Продукт, створений за допомогою Silverlight на персональному комп‘ютері, можна буде без будь-яких втрат перенести на мультимедійний пристрій в машині.

Нова платформа також включає в себе технологію, яка дозволять керувати функціями автомобіля за допомогою голосових команд і набирати SMS-повідомлення, не торкаючись до клавіатури мобільного телефону або екрану мультимедійної системи, до якої він може бути підключений по Bluetooth. В даний час голосове управління є на восьми мовах, включаючи англійську, німецьку, іспанську, французьку та корейську. Також нова платформа Microsoft має інтегровані сервіси для навігації, зв’язку, потокового мовлення.

Автомобільні мультимедійні системи на основі програмного забезпечення компанії Microsoft використовують Fiat, Ford, Kia і Nissan. Наприклад, американський Ford оснащує свої моделі системою SYNC, яка була встановлена в 2,5 мільйонах машини в Північній Америці, починаючи з 2007 року. А Nissan комплектує електромобіль Leaf системою з навігацією, що відображає прилеглі станції підзарядки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Microsoft готує глобальне оновлення Windows 10

10 березня 2017, 10:40

Останні новини за сьогодні: