Новини / Технології / Мобільний додаток як альтернатива контрацептивів
13 лютого 2017, 09:58
Розмір шрифта: А А А

Мобільний додаток як альтернатива контрацептивів

Мобільний додаток як альтернатива контрацептивів, мобільний додаток  Natural Cycles, контрацептиви, Великобританія, овуляція
Мобільний додаток як альтернатива контрацептивів

Департамент охорони здоров‘я Німеччини схвалив мобільний додаток Natural Cycles, а це означає, що тепер воно може бути наказано лікарями в Європі і Великобританії замість протизаплідних пігулок, презервативів або внутрішньоматкових засобів (ВМС). Додаток працює аналогічно «ритмовому» методу, підказуючи жінкам, коли вони можуть мати статеві контакти з невеликим ризиком завагітніти.

Додаток має близько 100 тисяч користувачів у Великобританії і працює на основі досить простого принципу. Під час овуляції виробляється більше гормону прогестерону, що підвищує температуру тіла жінки майже на пів градуса Цельсія.

Жінки повинні вимірювати свою температуру щодня за допомогою доданого електронного термометра, а додаток сам порівнює свідчення зі своєю базою даних. Дні, коли незахищений секс дозволений, позначаються зеленим кольором, але якщо календар показує червоний, партнери повинні використовувати презервативи, таблетки або інші засоби захисту. Він також може бути використаний з протилежною метою, підказуючи парам оптимальний час для зачаття.

Автори пишаються своїм винаходом, оскільки дали жінкам ще один ефективний протизаплідний засіб з мінімумом негативних впливів на жіночий організм.

Як завжди, дорога винахода на ринок не була усипана трояндами. У 2015 році компанії навіть заборонили рекламувати додаток як протизаплідний засіб у своїй рідній країні Швеції. Це підштовхнуло винахідників найняти команду дослідників, які довели, що цей засіб майже настільки ж ефективний, як і інші методи. Грунтуючись на опублікованих результатах дослідження, в минулому році німецька юридична фірма TUV SUD завершила процес сертифікації методу, і тепер його можуть рекомендувати лікарі по всій Європі.

Опоненти вважають, що цей метод можна застосувати не для всіх, оскільки овуляція у жінок не завжди передбачувана. Національна служба охорони здоров’я Великобританії теж вказує на ту обставину, що подібні методи призводять до семи вагітностей на 100 жінок в рік (порівняно з презервативом), замість однієї на 100 у таких методів, як протизаплідні таблетки, імплантат або ВМС.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: