Новини / Технології / Satel представила новий модуль GSM-сигналізації для повідомлення про тривоги по мобільному телефону
24 листопада 2007, 08:39
Розмір шрифта: А А А

Satel представила новий модуль GSM-сигналізації для повідомлення про тривоги по мобільному телефону

Satel представила новий модуль GSM-сигналізації для повідомлення про тривоги по мобільному телефону, Satel, сигналізація, мобільний телефон, SMS, Sony Ericsson
Satel представила новий модуль GSM-сигналізації для повідомлення про тривоги по мобільному телефону

Польська компанія Satel випустила модуль GSM-сигналізації серії GSM LT-1 для спільної роботи з приймальний-контрольними приладами систем ОПС і іншим охоронним устаткуванням цієї марки. Програмована GSM-сигналізація на базі нового модуля імітує аналогову телефонну лінію при використанні стільникового зв‘язку і може посилати SMS-повідомлення на будь-який номер стільникового телефону. При цьому зв’язок ПКП сигналізації Satel із стільниковою мережею здійснюється через вбудований телефон Sony Ericsson GM47. Крім того, GSM LT-1 разом із станцією моніторингу STAM-1 дозволяють контролювати стан охоронної сигналізації за допомогою SMS-повідомлень.

 

Принцип дії нового модуля GSM LT-1 полягає в імітації аналогової телефонної лінії, за рахунок чого підключені до нього охоронні пристрої сприймають модуль як звичайну телефонну станцію. Після «зняття трубки» яким-небудь пристроєм ОПС модуль сигналізації генерує безперервний сигнал і аналогічно телефонній станції сприймає набір номера в тональному або імпульсному режимі. Залежно від набраного коду GSM-сигналізація може послати SMS-повідомлення на пейджер або телефон, а також відправити мовне повідомлення на стільниковий телефон.

Підключення GSM LT-1 до оператора стільникового зв‘язку здійснюється через вбудований в модуль промисловий телефон Sony Ericsson GM47, для активації якого необхідна звичайна SIM-карта. Ця карта встановлюється в спеціальне гніздо на платі GSM LT-1, а PIN-код можна ввести через комп’ютер зі встановленим на ньому ПО DLOAD10 або через звичайний телефон. При цьому телефон Sony Ericsson GM47 може працювати в діапазоні температур від -25° З до 75° З, завдяки чому GSM-сигналізація Satel може використовуватися і в північних регіонах Росії.

При необхідності GSM-сигналізація може бути конфігурована за допомогою звичайного стаціонарного телефонного апарату, що генерує сигнали DTMF (Dual-Tone Multi-Frequency – двохтональний багаточастотний набір). Для зміни установок або перевірки стану системи сигналізації необхідно увійти до режиму програмування модуля GSM, використовуючи шестизначний код доступу.

У разі розміщення ПКП віддалено від диспетчерської GSM-сигналізація може бути запрограмована по мережі через комп‘ютер. Для цього в комплектацію модуля GSM входить ПО DLOAD10, за допомогою якого можна задати PIN-код, пароль доступу до настройок сигналізації через звичайний телефон, номер SMS-центру, швидкість передачі даних через порт RS-232 і інші параметри. При цьому для підключення LT-1 до комп’ютера використовується інтерфейс RS-232.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • take a look at it! (анонімно) 24 жовтня 2013, 23:27 ссылка
    f0pMOq Really enjoyed this blog article.Thanks Again. Will read on...
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Трамп закликав світових лідерів телефонувати йому на мобільний

31 травня 2017, 10:16

Останні новини за сьогодні: