Новини / Технології / Daimler і Bosch налагодять спільне виробництво електродвигунів
21 липня 2011, 13:17
Розмір шрифта: А А А

Daimler і Bosch налагодять спільне виробництво електродвигунів

Daimler і Bosch налагодять спільне виробництво електродвигунів, Daimler, Даймлер, Bosch, Бош, електродвигун, електромобіль
Daimler і Bosch налагодять спільне виробництво електродвигунів

У найближчому майбутньому угода підлягає схваленню антимонопольних органів. Нова компанія, яка буде розробляти, виробляти і продавати інноваційні електродвигуни — електроприводи — для електромобілів, отримає назву EM-motive GmbH.

Головний офіс та промислові підприємства компанії будуть розташовані в Хільдесхаймі. Центр інженерно-технічних розробок розміститься поблизу штаб-квартир компаній-засновників у районі Штутгарта.

Очікується, що в IV кварталі поточного року роботу в спільному підприємстві почнуть приблизно 100 співробітників. EM-motive GmbH керуватимуть два директори з однаковими повноваженнями, по одному від кожної компанії-партнера.

Метою співробітництва компаній Daimler і Bosch у сфері електромобілів є об'єднання знань та використання переваг спільної діяльності, а також, як результат, прискорення темпу розробок у сфері електроприводів преміум-класу для електромобілів з акумуляторними батареями і паливними розширеної ємності мулі розширеним діапазоном дії.

Підготовчі роботи зі створення спільного підприємства вже почалися, а виробництво електродвигунів має стартувати в 2012 р. електродвигунами, виробленими EM-motive GmbH, також з 2012 р.будуть обладнуватися автомобілі Mercedes-Benz і Smart, що знаменує собою нове покоління інтелектуальних подвійних електроприводів, які надійдуть в продаж на початку того ж року.

Відмінною рисою електродвигунів, вироблених на спільному підприємстві, буде є модульна конструкція, яка дозволить встановлювати такі двигуни на більшість електромобілів.

Спільне підприємство буде поставляти електродвигуни для електромобілів компаніям-засновникам. Поставки іншим автовиробникам (третім сторонам) будуть здійснюватися безпосередньо компанією Bosch. Згідно з поточними планам підприємство повинно зробити більше 1 млн. електродвигунів до 2020 р.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: