Новини / Технології / Електрокар Nissan Leaf отримав вищий бал за безпеку
28 липня 2011, 09:00
Розмір шрифта: А А А

Електрокар Nissan Leaf отримав вищий бал за безпеку

Електрокар Nissan Leaf отримав вищий бал за безпеку, Nissan Leaf, Ніссан Ліф, Nissan, Ніссан, електрокар, безпека автомобіля
Електрокар Nissan Leaf отримав вищий бал за безпеку

За результатами випробувань безпеки автомобіль отримав вищу оцінку — п‘ять зірок, говориться в прес-релізі компанії Nissan. При цьому автомобіль став першим електрокаром, які пройшли тести NHTSA.

При проведенні краш-тестів національна адміністрація безпеки дорожнього руху США використовує схожу з організацією Euro NCAP методику. Безпека машини перевіряється при фронтальному і бічному ударах на швидкості 35 миль на годину (56 кілометрів на годину) і 38,5 милі на годину (приблизно 61 кілометри на годину) відповідно. Крім того, з 2011 року фахівці NHTSA почали відчувати роботу електронних систем безпеки. Зокрема, вони високо оцінили той факт, що базова версія електрокара Leaf оснащується подушками безпеки, сила і ступінь розкриття яких залежить від габаритів водія і пасажира.

У квітні 2011 року електрокар Nissan Leaf пройшов краш-тест Страхового інституту дорожньої безпеки США (IIHS), в ході яких автомобіль отримав найвищу оцінку безпеки — Top Safety Pick.

Крім того, електрокар заробив п’ять зірочок Euro NCAP.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: