Новини / Технології / Nissan почав серійне виробництво електрокара Leaf
27 жовтня 2010, 12:07
Розмір шрифта: А А А

Nissan почав серійне виробництво електрокара Leaf

Nissan почав серійне виробництво електрокара Leaf, Nissan Leaf, Ніссан Ліф, Nissan, Ніссан, Nissan Juke, Ніссан Жук, Nissan Cube, Ніссан Куб, електромобіль
Nissan почав серійне виробництво електрокара Leaf

Початок продажів в Японії і США запланований на грудень, а на деяких ранках Європи на початок 2011 року. Перші відправлення в США почнуться в листопаді, а до Європи в грудні цього року.

На заводі в Оппама крім Nissan Leaf виробляються бензинові моделі Nissan Juke і Nissan Cube. У тій частині складальної лінії, де традиційно встановлюються бензобаки, тепер монтуються модулі електробатарей, а електродвигуни та інвертори в тій частині, де встановлюються двигуни на бензинові машини.

Модулі літій-іонних батарей Nissan Leaf виробляються на підприємстві Корпорації постачальників енерго-обладнання для автомобілів (AESC) у Зама, Японія. Це спільне підприємство компанії Ніссан і NEC Corporation. Чотиришаровий блок батареї виробляється в Зама, а потім доставляється на завод Nissan у Оппама, де кожен електромобіль комплектується 48 такими блоками.

У майбутньому електромобілі Nissan будуть вироблятися на заводі в Смирні, штат Теннесі США, і в Сандерленді, Велика Британія.

Виробничі потужності заводу в Оппама становлять 50 тис. одиниць на рік. Виробництво Nissan Leaf в Смирні почнеться в кінці 2012 року, а в Сандерленді — на початку 2013 року. При повному завантаженні виробничі потужності заводу в Смирні складуть 150 тис. одиниць, а в Сандерленді 50 тис. автомобілів на рік.

Відзначимо, перші тести Nissan Leaf показують, що це динамічний автомобіль: до 100 км/год він розганяється секунд за 7.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: