Новини / Технології / Nissan починає прийом замовлень на електрокар Leaf
30 березня 2010, 12:08
Розмір шрифта: А А А

Nissan починає прийом замовлень на електрокар Leaf

Nissan починає прийом замовлень на електрокар Leaf, Nissan Leaf, Нісан Ліф, Нісан, Nissan, електрокар
Nissan починає прийом замовлень на електрокар Leaf

Його вартість складе трохи менше трьох мільйонів ієн (32 400 доларів). Заявки на автомобіль будуть прийматися з 1 квітня цього року. Спочатку була заявлена вартість в 40 700 доларів, проте ціну для японських клієнтів вдалося знизити завдяки дотаціям з боку уряду, який вирішив стимулювати покупку екологічно чистих автомобілів у країні. Для порівняння, третє покоління гібрида Toyota Prius (Тойота Пріус) продається в Японії за ціною від 22 200 доларів. За заявою представників компанії, за шість років експлуатації електромобіля при щомісячному пробігу в тисячу кілометрів економія складе майже 600 тисяч ієн (6500 доларів) в порівнянні з використанням бензинової машини.

Нагадаємо, що прем‘єра Nissan Leaf (Нісан Ліф) відбулася в серпні 2009 року. Автомобіль оснащений 109-сильним електромотором, що дозволяє розвивати швидкість до 140 кілометрів на годину. Ємності літій-іонних батарей вистачає на 160 кілометрів ходу, а їх підзарядка від звичайної домашньої розетки займає близько 8 годин.

У планах Nissan (Нісан) — продати в Японії 6000 електромобілів до кінця березня 2011 року. Приблизно тоді ж машина з’явиться на ринках Європи і Північної Америки. Раніше повідомлялося, що Leaf (Ліф) буде вироблятися на заводах в Японії, США і Великобританії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: