Новини / Технології / Ноутбуки подорожчають на 5-15 % через брак комплектуючих
28 березня 2017, 10:38
Розмір шрифта: А А А

Ноутбуки подорожчають на 5-15 % через брак комплектуючих

Ноутбуки подорожчають на 5-15 % через брак комплектуючих, комплектуючі, ноутбуки, Ціна
Ноутбуки подорожчають на 5-15 % через брак комплектуючих

Постачальники комплектуючих для електроніки зміщують свої виробничі ресурси вбік смартфонів, щоб задовольнити попит від виробників цих пристроїв. Така ситуація призводить до браку компонентів для ноутбуків, що в свою чергу стимулює зростання цін, передає тайванське інформаційне видання DigiTimes, посилаючись на джерела в каналі поставок.

За їхніми даними, виробники смартфонів активно нарощують обсяги випуску гаджетів в 2017 році, тому закупівлі компонентів з їхнього боку будуть тільки збільшуватися. В результаті з‘являється дефіцит на комплектуючі для портативних комп’ютерів і, як наслідок, відбувається подорожчання.

Так, у березні 2017 року закупівельна вартість твердотільних накопичувачів для виробників ПК зросла на 30 %. Ціни на панелі, які збільшилися на 8-9 % в четвертому кварталі 2016 року, залишаються стабільними, оскільки виробники ще не вичерпали запаси. Однак після розпродажу продукції дисплеї знову почнуть дорожчати — це відбудеться в другій половині 2017 року, йдеться у публікації.

Виробники ноутбуків попереджають, що у другому кварталі 2017 року планується збільшити роздрібну вартість лептопів на 5-15 %. Високі ціни зроблять негативний вплив на світовий ринок портативних ПК, в результаті чого його обсяг у 2017 році складе лише 140-150 млн штук.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
    Ви не авторизувались.
    Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
    ваш коментар:

    Читайте також:

    Останні новини за сьогодні: