Новини / Технології / Google зайнявся новою розробкою всесвітньої інтернет-мережі
20 червня 2013, 16:30
Розмір шрифта: А А А

Google зайнявся новою розробкою всесвітньої інтернет-мережі

Google зайнявся новою розробкою всесвітньої інтернет-мережі, Google, Всесвітня мережа, інтернет, Нова Зеландія, Google Loon
Google зайнявся новою розробкою всесвітньої інтернет-мережі

Компанія Google зайнялася створенням всесвітньої мережі доступу до інтернету за допомогою повітряних куль.

На цей момент вже близько трьох десятків повітряних куль створили свою мережу в Новій Зеландії. Ідея дійсно приголомшлива. Наскільки це можливо буде в майбутньому, для охоплення всієї планети — подивимося з часом.

Технічно мова про створення мережі повітряних куль, кожна з яких приблизно в 15 м в діаметрі, що рухаються в стратосфері Землі на висоті близько 20 км (набагато вище висоти, на якій відбуваються комерційні польоти або відбуваються основні метеорологічні явища).

Розподіл вітрових потоків на такій висоті майже не залежить від земних факторів і є стабільним, тому переміщаючи кулю між потоками, можна досить впевнено керувати її переміщенням відносно земної поверхні.

Енергетичне забезпечення апаратури на кулі відбувається повністю за рахунок Сонця.

Використовувати систему куль Google Loon передбачається, встановивши користувачеві спеціальну антену, за допомогою якої виконується з'єднання з приймально-передавальною апаратурою кулі на цивільних частотах 2.4 і 5.8 Ггц, відкритих для використання ким би то не було.

Складність інженерного рішення можна пояснити наступними факторами: в стратосфері атмосферний тиск становить приблизно 1% від тиску на поверхні планети, температура -50° C; через більшу близькість до космічного простору рівень ультра-фіолетового випромінювання також набагато вище звичайних земних умов.

Команда інженерів проекту, тим не менш, змогла знайти прийнятні рішення для створення надійно функціонуючих апаратів і з завтрашнього дня має розпочатися тестування першої секції з 30 куль в Новій Зеландії спеціально відібраної командою тестерів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада 2019, 08:09

Останні новини за сьогодні: