Новини / Технології / Вводяться нові тарифи на інтернет для користувачів «Київстару» і «Білайну»
2 листопада 2010, 15:43
Розмір шрифта: А А А

Вводяться нові тарифи на інтернет для користувачів «Київстару» і «Білайну»

Вводяться нові тарифи на інтернет для користувачів «Київстару» і «Білайну», інтернет, Київстар, Beeline, Білайн, тарифний план, Домашній інтернет
Вводяться нові тарифи на інтернет для користувачів «Київстару» і «Білайну»

Користувачі в 23 містах країни (Бердичів, Бровари, Дніпропетровськ, Донецьк, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Луганськ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Мукачево, Ніжин, Одеса, Полтава, Севастополь, Сімферополь, Ужгород, Чернівці) мають можливість підключити послугу фіксованого інтернет-доступу «Домашній Інтернет» від «Київстару» за новими тарифними планами.

Новою пропозицією можуть скористатися всі абоненти об‘єднаної бази — як «Київстару», так і «Beeline-Україна». Абонплата складає від 55 до 140 гривень на місяць в залежності від швидкості доступу до мережі інтернет в рамках обраних тарифів: «Пуск», «Драйв», «Турбо», «Мега». Ознайомитися з умовами цих тарифів можна на сайті «Київстару». До кінця 2010 року покриття послуги планується збільшити до 2,2 мільйони квартир в 37 містах України.

Існуючі абоненти об’єднаної бази «Київстар» і «Beeline-Україна» можуть змінити діючий тарифний пакет на новий через систему самообслуговування. Вартість зміни тарифу на пакет з меншою абонентською платою становить 50 гривень. Перехід на пакет з більшою або аналогічною абонплатою — безкоштовний.

Усі клієнти «Домашнього Інтернету» від «Київстару», які підключені до тарифних планів «Пуск», «Драйв» і «Турбо», мають можливість скористатися послугою «Подвійна швидкість» і збільшити на 90 календарних днів швидкість доступу до мережі інтернет вдвічі в порівнянні зі швидкістю, передбаченою умовами підключеного тарифного пакета. Вартість замовлення послуги «Подвійна швидкість» становить 50 гривень.

Одночасно припиняється підключення до попередніх тарифних пакетів «Київстар» і «Beeline-Україна», а також перехід на них з інших тарифів. Абоненти, які вже замовили і отримують послуги «Домашній Інтернет» від «Київстару» і «Інтернет вдома» від «Beeline-Україна», будуть продовжувати отримувати ці послуги відповідно до укладених ними договорів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: