Новини / Технології / Фрунзе-авто пропонує Вам новий автомобільний бренд LIFAN
19 липня 2011, 08:35
Розмір шрифта: А А А

Фрунзе-авто пропонує Вам новий автомобільний бренд LIFAN

Фрунзе-авто пропонує Вам новий автомобільний бренд LIFAN, Lifan, Ліфан, Lifan 320, Lifan 520, LIFAN 520i, Lifan 620
Фрунзе-авто пропонує Вам новий автомобільний бренд LIFAN

Заснована в 1992 році ТОВ «Промислова група LIFAN» (тут і далі іменована «LIFAN Груп») зі штатом працівників, яке нараховує більше 13,653 чоловік, є одним з найбільших приватних підприємств в Китаї.

За минулі 18 років, спеціалізуючись на науково-дослідній та дослідно-конструкторській діяльності, промисловому виробництві та продажу (у тому числі на міжнародному ринку) автомобілів, мотоциклів і двигунів до них, компанія «LIFAN Груп» швидко досягла розмірів великого промислового об'єднання, інтегрованого у фінансовий сектор, сферу нерухомості та футбольну індустрію. У 2009 році дохід від продажів на внутрішньому ринку склав 13.3 млрд юанів, дохід від експорту — 380 млн доларів. Компанія «LIFAN» потрапила до списку Форбс «Кращі підприємства Китаю», зайнявши там 88 позицію. У червні 2009 року компанія «LIFAN» виграла китайську «Національну карту», ??ставши одним з 100 найбільш відомих підприємств, що представляють досягнення національної економіки з часу заснування Китайської Народної Республіки.

Компанія «LIFAN» пропонує 4 моделі:

Модель LIFAN 320 — це новий, компактний автомобіль, який випустив на ринок китайський автовиробник «Lifan». Відносно не дорогий, бюджетний автомобіль має в стандартній комплектації значний перелік опцій.

Модель Lifan 520 — це оригінальний зовнішній і внутрішній дизайн. Просторий і затишний салон, електропривід стіклопідьомників, кондиціонер і обсяг багажника більше 600 літрів — все це лише мала частина переваг даної моделі.

Lifan 520
Модель LIFAN 520i хетчбек — це перша ластівка в серії хетчбек, яку випустила компанія «LIFAN». Провінційна машина — саме так встигла себе зарекомендувати дана модель, зайнявши цю важливу нішу споживача.

LIFAN 520i хэтчбек

Модель LIFAN 620 седан — це новий етап у стратегії компанії — автовиробника. Сімейний автомобіль даного модельного ряду, має високі стандарти автомобілебудування і відноситься до С-класу. Вдала конструкція кузова і високий рівень дизайну.

LIFAN 620 седан
Радуйся життя разом з LIFAN!

http://frunze-auto.com

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Lifan провів модернізацію «китайського MINI»

3 травня 2012, 17:50

Росіяни масово скуповують китайські авто

28 квітня 2012, 14:30

Lifan буде випускатиме автомобілі в Білорусії

29 грудня 2011, 12:10

Останні новини за сьогодні: