Новини / Технології / Opel готує абсолютно новий компактний електромобіль
1 березня 2010, 12:44
Розмір шрифта: А А А

Opel готує абсолютно новий компактний електромобіль

Opel готує абсолютно новий компактний електромобіль, Опель, Opel, електромобіль, Нік Райлі
Opel готує абсолютно новий компактний електромобіль

«Розробляючи цей проект, ми перш за все розраховували на потенціал великих міст», — заявив новий глава концерну Нік Райлі. За його словами, новий електромобіль за своїми розмірами буде менше за мікролітражки Corsa, що випускаються зараз. Створювана модель стане найсучаснішою розробкою концерну за минулі два десятиліття, підкреслив Райлі. Він висловив сподівання, що уряди багатьох країн введуть для таких автомобілів податкові пільги.

Тим часом міністр економіки та нових технологій Німеччини Райнер Брюдерле застеріг від «дотаційної війни» в Євросоюзі. «Є небезпека, що уряди деяких країн ЄС без спроб координації з партнерами почнуть роздавати субсидії на власний розсуд», — заявив Р. Брюдерле. При цьому він послався на нещодавнє послання комісара ЄС з питань конкуренції Хоакіна Альмунії, що стосується майбутньої долі концерну Opel.

У листі, зокрема, говориться, що Єврокомісія приступить до розгляду плану санації Opel лише після того, як уряди країн, на території яких знаходяться заводи концерну, представлять свої плани фінансової підтримки. «Звертатися з такими закликами до політиків може тільки той, хто не зацікавлений у відповідальному та ефективному вирішенні проблеми», — зазначив міністр. За його словами, навіть якщо вдасться врятувати Opel за рахунок надання державних коштів, це ще не гарантія, що концерн у майбутньому зможе успішно протистояти конкуренції на світовому ринку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: