Новини / Технології / Новий Peugeot 508. Виразний дизайн, що пробуджує сильні почуття
16 липня 2010, 08:32
Розмір шрифта: А А А

Новий Peugeot 508. Виразний дизайн, що пробуджує сильні почуття

Новий Peugeot 508 (Пежо 508). Виразний дизайн, що пробуджує сильні почуття, Peugeot 508, Пежо 508, седан, універсал
Новий Peugeot 508 (Пежо 508). Виразний дизайн, що пробуджує сильні почуття

Peugeot 508 гармонійно поєднує в собі виразний дизайн і емоційність з такими особливостями, як:

  • новітні технології — система e-HDі, а, з часом, HYbrіd4,
  • привабливість обтічного, динамічного, престижного екстер‘єру,
  • преміальна якість обробки і високий рівень комфорту в салоні,
  • кращі у своєму класі ходові характеристики — результат багаторічного досвіду фахівців Peugeot.

Модель 508, створена на платформі 3 PSA Peugeot Cіtroеn — це подальший розвиток глобальної експансії Peugeot: для країн Європи вона буде випускатися на заводі в Ренн-ля-Жане, Франція. Також виробництво буде налагоджено в Китаї, — виключно для місцевого ринку.

Нова модель буде вироблятися у двох варіантах кузова: седан (довжина 4,79 м) і універсал (4,81 м). У Європі вона надійде в продаж на початку 2011 р. В Україні продажі седана почнуться в липні 2011 р., продажі універсалу — ближче до осені того ж року.

Peugeot 508 — це сучасний автомобіль нового покоління. Він повністю виправдовує очікування тих, хто йде в ногу з часом завдяки відмінній динаміці, високої надійності і чіткої відповіді на зростаючі споживчі запити.

Якість, чистота стилю і екологічність — так можна охарактеризувати основні принципи, якими керувалися творці нової моделі, і які дозволили створити неповторний багатогранний образ для споживачів завдяки:

  • дизайну екстер’єру — елегантному, зваженому, з усіма ознаками класичної краси, не підвладний часу. Подібний зовнішній вигляд нової моделі став втіленням еволюції фірмового стилю бренду Peugeot, вперше вираженою в концепт-карі SR1;
  • обтічним формам інтер‘єру в стилі «хай-тек», бездоганній обробці поверхонь, виключної місткості салону і багажного відділення, опрацюванню варіантів інтер’єру, яка забезпечить водієві та пасажирам комфорт і зручність найвищого рівня;
  • і — останньому, але не менш важливого пункту — екологічності цього автомобіля, заснованої на оптимізації ваги вузлів і агрегатів, поліпшення аеродинаміки і, звичайно, можливостям його двигунів.

Для моделі 508 пропонується відразу кілька силових агрегатів, кожен з яких займає в своїй категорії гідне місце з точки зору робочих характеристик, економічних і екологічних показників. Серед передових технологій, використаних в моделі, слід передусім назвати систему e-HDі (Stop &Start нового покоління, що забезпечує ще більшу легкість в управлінні і поліпшені показники економії пального). Через кілька місяців після запуску 508 стане доступна і її енергетична версія HYbrіd4, що з'єднує потенціал повного приводу з потужністю (200 к.с.) і екологічністю (99 г/км CO2) гібридної силової установки.

Говорячи про почуття й емоції, ми маємо на увазі задоволення від водіння, традиційно ціноване брендом Peugeot. Щоб водій його отримував, для підвіски були вибрані оптимальні настройки, які забезпечують високу ступінь і комфорту, і здатності утримувати дорогу.

Модель 508 з кузовами седан і універсал дебютує на Паризькому автосалоні на початку жовтня 2010

Peugeot 508 (Пежо 508)

Peugeot 508 (Пежо 508) (Вид ззаду)

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Патентні фото Acura RLX

22 червня 2012, 09:54

Перші фото нової Toyota Corolla

1 травня 2012, 16:00

Acura покаже нову флагманську модель на наступному тижні

28 березня 2012, 17:14

Останні новини за сьогодні: