Новини / Технології / Британці нагадали українським водіям про необхідність переходу на літню гуму
20 квітня 2011, 16:59
Розмір шрифта: А А А

Британці нагадали українським водіям про необхідність переходу на літню гуму

Британці нагадали українським водіям про необхідність переходу на літню гуму, Premiorri, Київ, заміна шин, Шина
Британці нагадали українським водіям про необхідність переходу на літню гуму

Вносячи свій внесок у підвищення безпеки на дорогах, з 10 по 13 квітня британський шинний бренд Premiorri провів у столиці України акцію «Не забудь змінити гуму!».

Протягом трьох днів на жвавих київських перехрестях, не перешкоджаючи дорожньому руху, команда Premiorri провела близько ста швидкісних замін шин на автомобілях. Кожен з них був «перевзутий» у британські літні шини Premiorri Solazo за 38-42 сек., тобто за час, поки горіло червоне світло світлофора. Особливу увагу в учасників дорожнього руху викликали чарівні дівчата? учасниці акції.

команда Premiorri провела близько ста швидкісних замін шин

Таким оригінальним чином, бренд Premiorri інформував водіїв про необхідність своєчасної зміни зимової гуми на літню. «Як відомо при середньодобовій температурі повітря вище +7 ° С зимова гума просто не працює належним чином,? зазначив представник Premiorri Tyres в Україну пан Майкл Стіліані. Зчеплення з дорогою погіршується, гальмівний шлях зростає. Гума «пливе», швидше зношується, і це негативно впливає на її споживчі характеристики».

Також представник британського бренду підкреслив, що в багатьох європейських країнах законодавчо закріплена необхідність використання гуми відповідно до сезону, що значно скорочує кількість ДТП. Проблема безпеки на дорогах ще більш актуальна в Україні, тому що і дороги, і розуміння автолюбителями необхідності експлуатації шин відповідно до сезону залишають бажати кращого.

бренд Premiorri

Шин и, що випускаються під брендом Premior r i, спроектовані у Великобританії, вироблені з використанням інноваційних технологій і призначені для Європи і країн СНД.

Замовлення на виробництво розміщені компанією PREMIORRI Tyres на різних заводах світу, в числі яких і національний гігант? ЗАТ «РОСАВА». На ринку України бренд представлений лінійкою літніх шин Premiorri Solazo в 9-ти типорозмірах від 13 до 16 дюйма з індексами швидкостей швидкості H/V.

Офіційний сайт: www.premiorri.co M

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

25 травня 2017, 17:25

У метро Києва після подорожчання змінять колір жетонів

24 травня 2017, 18:11

Останні новини за сьогодні: