Новини / Технології / Яким буде оновлений дизайн Windows 10 (ФОТО)
10 лютого 2017, 09:41
Розмір шрифта: А А А

Яким буде оновлений дизайн Windows 10 (ФОТО)

Яким буде оновлений дизайн Windows 10 (ФОТО), Microsoft, Windows 10, дизайн
Яким буде оновлений дизайн Windows 10 (ФОТО)

Microsoft продемонструвала розробникам напрацювання Project NEON — мови дизайну Windows 10, завдяки якому інтерфейс додатків для операційної системи повинен стати більш плавним і наповненим анімацією. Про те, що мова перебуває в розробці, в кінці минулого року повідомив сайт Windows Central, тепер же редмондська компанія дозволила на нього поглянути — правда, поки тільки одним оком.

Під час трансляції Windows Developer Day зображення Project NEON з'явилося на тлі одного зі слайдів презентації, яку демонстрували на сцені заходу. Показано було зовсім мало, проте цього достатньо, щоб підтвердити, що саме такий інтерфейс в кінцевому рахунку повинна отримати Windows 10.

Переваги Project NEON повинні бути застосовані до всіх актуальних пристроїв компанії, включаючи ті, які працюють на базі мобільної версії Windows 10, а також HoloLens і Xbox. Чекати того моменту, коли нова мова дизайну буде повністю інтегрована в операційну систему, доведеться ще кілька місяців. Більш докладно інтерфейс, ймовірно, продемонструють в рамках конференції BUILD, яка пройде в травні. До слова, в останніх тестових версіях Windows 10 вже присутні елементи Project NEON, які розробники можуть використовувати для створення своїх додатків.

Одна з основних цілей створення нової мови дизайну — за допомогою анімації і переходів змусити користувачів відчувати, що операційна система і додатки для неї є єдиним цілим.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Керівник Microsoft: традиційні смартфони вже мертві

10 травня 2017, 18:04

Microsoft готує глобальне оновлення Windows 10

10 березня 2017, 10:40

Останні новини за сьогодні: