Новини / Технології / Особливі умови обслуговування автомобілів Toyota
1 березня 2010, 15:23
Розмір шрифта: А А А

Особливі умови обслуговування автомобілів Toyota

Особливі умови обслуговування автомобілів Toyota, Тойота Центр Київ, ВіДі Автострада, toyota, Тойота, ВіДі АвтоСіті
Особливі умови обслуговування автомобілів Toyota

У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» розуміють важливість ситуації, що склалася та пропонують власникам автомобілів, що потрапляють під сервісну кампанію, крім безкоштовної перевірки педалі газу особливі умови обслуговування автомобілів.

Усвідомлюючи всю важливість ситуації, що склалася, Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» прагне зробити для власників Toyota більше в рамках даної Кампанії і пропонує їм особливі умови обслуговування в період її дії.

Нагадуємо, що всі необхідні роботи в рамках Сервісної Кампанії будуть проведені абсолютно безкоштовно. Але тільки в Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» під час візиту на сервіс у власників цих авто буде можливість здійснити будь-які додаткові необхідні роботи (включаючи безкоштовну технічну мийку), крім передбачених регламентом робіт з технічного обслуговування, з істотними знижками на послуги, запчастини та аксесуари, а саме:

Знижка на проведення робіт — 15%
Знижка на запасні частини — 15%
Знижка на аксесуари — 10%

У день проведення робіт з Сервісної Кампанії в Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» власники автомобілів, які потрапляють під дію Сервісної Кампанії, отримують можливість провести комплексну діагностику авто всього за 50 грн. Дана діагностика включає:

 • діагностику ходової частини авто;
 • комп‘ютерну діагностику двигуна та електросистем;
 • діагностику на комп’ютерному стенді SDL.

І найголовніше: якщо у Клієнтів не буде можливості провести необхідні роботи в той же день, коли вони відвідають Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» по Сервісній Кампанії, дилерський центр продовжить для них термін дії зазначених знижок. У такому випадку, під час першого візиту Клієнти отримають ваучер, по якому протягом місяця зможуть отримати всі інші необхідні сервісні послуги зі знижкою 15% на роботи і запчастини та 10% на аксесуари.

Варто відзначити, що, крім технічного обслуговування, ремонтно-відновлювальних і кузовних робіт, Клієнти можуть скористатися новими послугами від Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»:

 • повна шумоізоляція салону;
 • антибактеріальна обробка кондиціонера;
 • полірування кузова;
 • хімчистка салону;
 • молекулярна обробка кузова;
 • послуга зберігання шин;
 • кузовний експрес-ремонт;
 • матове і декоративне покриття автомобіля.


Дана пропозиція діє виключно в Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада».

Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» є невід‘ємною частиною «ВіДі АвтоСіті» — першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів. На сьогоднішній день, «ВіДі АвтоСіті» — це об’єднання шести дилерських центрів у Києві та Одесі загальною площею 50 000 кв. метрів, це більше 40 моделей різних марок, це більше 100 сервісних постів, які обслуговують до 400 автомобілів на день. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, покупку авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари та запчастини. Це преміальне обслуговування у всьому. Це справжнє Місто Автомобілів!

* Під подарунком слід розуміти покупку за 1 грн

Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»
Місто Автомобілів. «ВіДі АвтоСіті».
Велика Кільцева, 56-62
Софіївська Борщагівка, м. Київ

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці витратили на автомобілі рекордну суму

29 листопада 2016, 19:47

Toyota до 2020 року запустить масове виробництво електромобілів

7 листопада 2016, 08:39

Останні новини за сьогодні: