Новини / Технології / «ВіДі Стар Моторз» — офіційний дилер Subaru
6 липня 2011, 10:41
Розмір шрифта: А А А

«ВіДі Стар Моторз» — офіційний дилер Subaru

«ВіДі Стар Моторз» - офіційний дилер Subaru, ВіДі Стар Моторз, Subaru, Субару, дилерський центр
«ВіДі Стар Моторз» — офіційний дилер Subaru

Цій значимій події передувало 3 місяці успішної роботи в якості партнера «Субару Україна», по закінченню яких команда «ВіДі Стар Моторз» з честю склала іспит на професіоналізм.

Новий дилерський центр Subaru «ВіДі Стар Моторз» відкрився в Місті Автомобілів «Віді Автосіті» 19 березня 2011. Офіційний імпортер всесвітньо відомого японського бренду особливо скрупульозно підходить до формування дилерської мережі. Для того, щоб стати офіційним дилером, недостатньо просто інвестувати кошти в новий дилерський центр, необхідно відповідати досить суворим вимогам, які визначає виробник.

«Ми дуже цінуємо іміджем Subaru, тому стати офіційним дилером непросто. Розроблено цілий ряд досить жорстких критеріїв, за якими ми вибираємо партнерів в Україні, зокрема має бути проведено навчання персоналу, укомплектований склад запчастин і тестовий парк автомобілів, обладнаний шоу-рум у відповідності зі стандартами бренда. Після отримання статусу партнера слідує свого роду «випробувальний термін», коли компанія перебуває під нашою особливо пильною увагою. І тільки після того, коли ми повністю переконуємося, що вибрали надійного та професійного партнера, ми надаємо статус офіційного дилера. «ВіДі Стар Моторз» став першим автоцентром, який отримав статус дилера в такі короткі терміни — 3 місяці»- зазначив генеральний директор«Субару Україна»Такіта Шинічіро.

«ВіДі Стар Моторз» на ділі підтвердив своє право на звання офіційного дилера, зайнявши одне з перших місць за продажами автомобілів Subaru в офіційній дилерській мережі вже через два місяці після відкриття. Частка ринку дилерського центру в Київському регіоні за результатами першого кварталу 2011 року склала 31,7%.

 

«Ми щиро дякуємо нашому партнеру «Субару Україна», і навіть шанувальникам автомобілів Subaru за довіру. Наша команда докладе максимум зусиль, щоб завжди відповідати високим вимогам бренду і перевершувати очікування наших клієнтів»- відзначив Денис Пухляк, директор «ВіДі Стар Моторз».

Неабиякою мірою успіх «ВіДі Стар Моторз» обумовлений приналежністю до першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів «Віді Автосіті». Офіційний дилерський центр Subaru пропонує своїм клієнтам преміальний комплекс послуг, до числа яких входить продаж і сервісне обслуговування автомобілів, гарантія, оригінальні запасні частини, тест-драйв, кредит, можливість покупки автомобіля за системою trade-in, страховка, а також єдина Програма Лояльності «ВіДі АвтоСіті».

Прагнучи йти в ногу з часом «ВіДі Стар Моторз» використовує новітні технології не тільки в сервісному обслуговуванні, але і в комунікаціях. Одночасно з відкриттям дилерського центру був активований інтернет-сайт компанії http://subaru-vidi.com.ua, який містить масу корисної інформації як про автомобілі Subaru, так і про акції і спеціальні пропозиції, які компанія проводить для своїх клієнтів. З червня 2011 року «ВіДі Стар Моторз» відкрив своє представництво в популярній соціальній мережі фейсбук www.subaru-vidi.com.ua/about_subaru/facebook/і запрошує всіх шанувальників Subaru приєднається до кола своїх друзів.

Перші активні кроки дозволили «ВіДі Стар Моторз» зайняти гідне місце в сузір‘ї Subaru в Україні.

Офіційний дилерський центр Subaru «ВіДі Стар Моторз» входить до складу «ВіДі АвтоСіті»- Першого і єдиного в Україні Міста Автомобілів. На сьогоднішній день «ВіДі АвтоСіті» — це об’єднання дванадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі, загальною площею більше 50 000 кв. метрів, це більше 90 моделей різних марок, більше 150 сервісних постів, які обслуговують до 470 автомобілів щодня. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, покупку авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in (обмін автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари і запчастини. Це преміальне обслуговування у всьому. Це справжнє Місто Автомобілів!

«ВіДі Стар Моторз» — Ваш дилер Subaru на Кільцевій

Місто Автомобілів. «ВіДі АвтоСіті»

Велика Кільцева, 60

 

Софіївська Борщагівка, м. Київ

http://subaru-vidi.com.ua

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Subaru відкликає десятки тисяч автомобілів через ризик втрати рульового управління

17 травня 2016, 08:37

Subaru: найвигідніші пропозиції на модельний ряд «зоряної плеяди»

23 серпня 2012, 13:50

Subaru тестує новий Forester

31 травня 2012, 12:49

Останні новини за сьогодні: