Новини / Технології / Американці визначилися з найнадійнішими авто
28 жовтня 2011, 09:17
Розмір шрифта: А А А

Американці визначилися з найнадійнішими авто

Американці визначилися з найнадійнішими авто, авто, ненадійний, США, Ford, Форд, Chrysler, Крайслер, гірший, кращий, Jeep, джип, GM, Chevrolet, Шевроле, Volvo, Вольво, Volkswagen, Фольксваген, Mercedes-benz, Мерседес-Бенц, BMW, БМВ
Американці визначилися з найнадійнішими авто

І навпаки, гірші результати показала компанія Ford, яка, в порівнянні з минулим роком, втратила відразу десять позицій, перемістившись з 10-го на 20-е місце в загальному списку.

Погану службу виробнику склали моделі Explorer, Fiesta і Focus, що показали результат нижче середньостатистичного через постійні проблеми з системою MyFord Touch і КПП з подвійним зчепленням. Не врятував становище навіть Fusion Hybrid, який удостоївся найвищих оцінок за свою надійність.

Тим часом, Chrysler, навпаки, просувається вгору по сходах надійності. Так, Jeep перемістився на 13-у позицію, ставши найнадійнішим американським виробником, а безпосередньо Chrysler піднявся на 12 пунктів вгору в порівнянні з минулим роком, Dodge — на три. Моделі Chrysler 200, Dodge Durango і Jeep Grand Cherokee отримали дуже високі оцінки за свою безпроблемність.

Концерн GM підвели марки Buick, Cadillac і GMC, які в порівнянні з минулим роком спустилися на одну позицію, в той час як Chevrolet залишився на тому ж місці.

Серед європейських брендів кращим був визнаний Volvo, що займає 10-е місце в загальному заліку за рахунок успіху нової моделі S60. Volkswagen залишився на 11-му місці. Mercedes-Benz і BMW поліпшили свої торішні показники, але результат міг би бути ще вищим, якби не суперечливі показники деяких моделей. Так, якщо BMW X3 був визнаний дуже надійним, то оновлена ??5-Серія, навпаки, показала результат значно нижче середнього. У Mercedes-Benz схожа ситуація: GLK-клас здивував відмінним результатом, тоді як показники S-класу сильно впали.

Найбільше враження на дослідників справили японські марки: з 91 тестованого автомобіля 87 показали результат вище середнього, а 24 заробили вищий бал. Найкраща динаміка зростання надійності відзначена у компанії Mazda, що піднялася відразу на 8 пунктів. А ось Lexus, навпаки, втратив 7 позицій.

З повними результатами дослідження може буде ознайомитися лише після 15 листопада, поки видання лише анонсувало перші результати досліджень.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: