Новини / Технології / Західні автовиробники зупинили випуск машин в Єгипті
2 лютого 2011, 08:04
Розмір шрифта: А А А

Західні автовиробники зупинили випуск машин в Єгипті

Західні автовиробники зупинили випуск машин в Єгипті, Daimler, Даймлер, BMW, БМВ, Volkswagen, Фольксваген, Єгипет, автовиробник, Nissan, Ніссан, Хосні Мубарак
Західні автовиробники зупинили випуск машин в Єгипті

Складальні підприємства трьох автомобільних компаній знаходяться неподалік від Каїру, де у вівторок, 1 лютого, зібралася демонстрація чисельністю понад мільйон осіб, які вимагають відставки президента Єгипту Хосні Мубарака. Концерн Daimler вже попросив 10 своїх німецьких співробітників, що працюють на місцевому заводі, з міркувань безпеки повернутися до Німеччини. Двоє працівників BMW вже виїхали з країни.

Компанія Volkswagen, у свою чергу, оголосила про тимчасове припинення постачання автомобілів в Єгипет, а японський автовиробник Nissan призупинив складання машин на території країни в неділю, 30 січня. Чотирьох співробітників цього підприємства, де в рік збирають по 10 тисяч кросоверів X-Trail і компактів Sunny, керівництво попросило повернутися до Японії.

Як повідомлялося раніше, заворушення в Єгипті почалися в кінці січня. Тоді опозиція вийшла на вулиці з вимогою відставки президента країни Хосні Мубарака. Пізніше заворушення перекинулися й на інші міста, а поліція, спочатку розганявша мітинги, стала переходити на їхній бік. 28 січня Мубарак розпустив уряд, але сам у відставку не пішов.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Останні новини за сьогодні: