Новини / Технології / Від спорткарів до електрики
8 липня 2011, 09:02
Розмір шрифта: А А А

Від спорткарів до електрики

Від спорткарів до електрики, електрокар, Gordon Murray, Гордан Мюррей, суперкар
Від спорткарів до електрики

Творець легендарних суперкарів McLaren F1 і Mercedes-Benz SLR McLaren Гордан Мюррей розкрив дані свого нового дітища. Британець показав компактний електрокар.

Для фірми Gordon Murray Design Limited, заснованої інженером, подібний досвід вже не перший. У 2005 році компанія взялася за створення міської малолітражки і пізніше на світ з'явився Т.25. Ця машина мала унікальну для серійних авто компоновку кузова і оснащувалася бензиновим двигуном.

На цей раз кузов машини залишили практично без змін, а ось «начинку» істотно змінили. У рух прототип Т.27 призводить електродвигун на 25 кВт і комплект літій-іонних батарей. Завдяки скромній вазі навіть такої установки вистачає щоб з вітерцем розігнати сіті-кар до 100 км/год за 15 секунд. Максимальна швидкість досягає тих же 100 км/год.

Але не динамічні характеристики головні в новинки. Тут править бал економічність. Одного заряду акумулятора вистачає на шлях в 160 км. В абсолютних цифрах творіння Мюррея є бережливим електрокаром в світі — він на 29% економніше аналогічного Smart і на цілих 36% японського Mitsubishi iMiEV.

Перспективи масового випуску такої машини поки що туманні. Gordon Murray Design Limited має намір оцінити її можливості на майбутнє в кінці року змаганні електричних машин. За Британії влаштують «забіг» кілька десятків виробників. До Т.27 буде прикута найпильніша увага.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: