Новини / Технології / Оприлюднено звіт про спам-активність за третій квартал
2 листопада 2010, 16:37
Розмір шрифта: А А А

Оприлюднено звіт про спам-активність за третій квартал

Оприлюднено звіт про спам-активність за третій квартал, спам, реклама, вірус, рекламні листи
Оприлюднено звіт про спам-активність за третій квартал

Згідно зі звітом, цей період ознаменувався кількома неприємними для спамерів подіями. Одним з них стало закриття двох десятків командних центрів ботнету Pushdo/Cutwail, що розсилає близько 10% світового спаму. Крім того, у вересні про своє закриття оголосила партнерська програма SpamIt, профільною діяльністю якої була розсилка фармацевтичної реклами.

У рейтингу країн-розповсюджувачів спаму традиційно лідирують США (12,9%), Індія (7,6%) і В‘єтнам (5,1%). Несподівано на четвертому місці виявилася Великобританія (4,9%), яка ніколи не потрапляла навіть до десятки лідерів з розсилання спаму. Аналогічний показник (4,9%) і в Росії.

Список організацій, найчастіше атакованих фішерами, як і раніше відкриває платіжна система PayPal (56,5%). За нею слідують інтернет-аукціон eBay (8,4%), соціальна мережа Facebook (6,6%) і банк HSBC (5,7%). П’ятірку замикає онлайн-гра World of Warcraft (3,4%), яка вперше піднялася так високо. Компанія Google, навпаки, за третій кварталу перемістилася з п'ятої на сьому сходинку рейтингу (2,0%).

У звіті наголошується, що головною тенденцією третього кварталу стало зближення вірусописьменників і спам-індустрії: рекламні листи все частіше містять шкідливі вкладення і посилання на заражені сторінки. У третьому кварталі частка такого спаму зросла у два з гаком рази і склала 4,6% (проти 1,9% у другому кварталі). А в серпні частка шкідливих повідомлень у пошті побила рекорд, перевищивши 6,3%. Найчастіше листи були підроблені під повідомлення адміністрації Twitter, Facebook, WindowsLive, MySpace і популярних онлайн-магазинів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У світі велика кібератака: Україна потрапила під удар

13 травня 2017, 09:13

Вірус в Google Play заразив близько 2 млн користувачів

27 квітня 2017, 10:22

«Приватбанк» попередив українців про нову небезпеку

2 березня 2017, 19:08

Останні новини за сьогодні: