Новини / Технології / Twitter відкрив користувачам статистику підписок і відвідувань
15 червня 2013, 15:19
Розмір шрифта: А А А

Twitter відкрив користувачам статистику підписок і відвідувань

Twitter відкрив користувачам статистику підписок і відвідувань, Twitter, користувачі, послідовники, аккаунти, статистика
Twitter відкрив користувачам статистику підписок і відвідувань

Twitter показує, скільки користувачів підписалося і відписалося від аккаунта у той чи інший день, а також кількість ретвітів, додавань у вибране і відповідей на кожний твіт. Окрім того, якщо користувач публікував посилання, на сторінці статистики можна подивитися, скільки людей перейшло за ним (у цьому випадку враховується загальна кількість переходів за посиланням у всьому Twitter).

Сама статистика доступна на сторінці, яка використовується для управління рекламними кампаніями. Після введення своїх даних потрібно перейти на вкладку «Timeline activity», приховану в меню «Analytics» у шапці сторінки.

Російськомовні користувачі при заходженні на сторінку зі статистикою бачать попередження, в якому сказано, що рекламу можуть розміщувати тільки власники англомовних облікових записів, що живуть у США. Самі дані залишаються доступними. На момент написання замітки частина статистики відображалася некоректно.

Як вказує The Next Web, раніше статистику бачили тільки рекламодавці, що проводили кампанії у Twitter. Для решти користувачів сервіс став доступний без офіційного оголошення.

Раніше для того, щоб подивитися статистику за свого облікового запису, користувачам доводилося користуватися сторонніми сервісами. Сам Twitter у 2012 і 2013 році купив кілька компаній, що займаються аналізом даних.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (1)

  • Julia (анонімно) 22 лютого 2016, 08:11 ссылка
    На Twitter появилась статистика подписок и посещений. Отметим, что ранее для того, чтобы посмотреть статистику по своему аккаунту, пользователям приходилось пользоваться сторонними сервисами.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Париж оштрафував Facebook за зловживання даними користувачів

17 травня 2017, 09:43

У продажу з'явився мінімалістичний телефон Light Phone, який «лікує» смартфонозалежних

9 травня 2017, 19:04

Останні новини за сьогодні: