Новини / Технології / Volkswagen Passat навчили їздити без водія
19 квітня 2010, 17:20
Розмір шрифта: А А А

Volkswagen Passat навчили їздити без водія

Volkswagen Passat навчили їздити без водія, Volkswagen Passat, Фольксваген Пасат, Фольксваген, Volkswagen, автомобіль, водій
Volkswagen Passat навчили їздити без водія

Вперше лабораторія VAIL продемонструвала свій перший автомобіль з автопілотом, побудований на базі кроссовера Touareg (Туарег), в 2005 році на змаганнях автомобілів-роботів DARPA Grand Challenge. Тепер фахівці VAIL представили більш сучасну і «розумну» модель Volkswagen Passat (Фольксваген Пасат). Однією з перших з універсалом, чий багажник під зав‘язку забитий апаратурою, познайомилася канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Теоретично автомобіль, оснащений численним обладнанням — комп’ютерами, сенсорами, камерами, GPS, може хоч сьогодні виїхати на вулиці міста і стати повноцінним учасником дорожнього руху, дотримуючись правил дорожнього руху і уникаючи зіткнення з машинами, велосипедистами, пішоходами. На практиці ж у Стенфордському університеті була продемонстрована тільки функція автономного паркування дизельного Volkswagen Passat (Фольксваген Пасат).

Управляється машина за допомогою телефону iPhone, на якому встановлено спеціально розроблений додаток «Autonomous Valet Parking». При натисканні кнопки «Park» автомобіль без водія самостійно знаходить вільне місце, паркується, глушить двигун і замикає двері. Точно таким же способом, використовуючи кнопку «Return», власник машини може повернути транспортний засіб на вихідну позицію.

Цілком можливо, що система автономного паркування в найближчі кілька років з'явиться на серійних автомобілях Volkswagen (Фольксваген) в якості опції.

 
 
 


 
ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: