Новини / Технології / Робот від MX3D друкує мости прямо в повітрі
3 березня 2016, 10:57
Розмір шрифта: А А А

Робот від MX3D друкує мости прямо в повітрі

Робот від MX3D друкує мости прямо в повітрі, стартап MX3D, робот, друк, міст, 3D друк
Робот від MX3D друкує мости прямо в повітрі

Голландський стартап MX3D став відомий завдяки своєму велосипеду з візерунковою рамою, створеному методом зварювання і 3D друку. Інший проект компанії — це роботизована система 3D друку, яка дозволяє будувати мости прямо в повітрі. Перший пішохідний міст з‘явиться в Амстердамі вже в наступному році.
MX3D використовує індустріальний роботизований механізм, подібний до того, що використовується на лінії складання автомобілів. Розробники доповнили його зварювальним апаратом і спеціальним програмним забезпеченням, яке дозволяє друкувати 3D об’єкти з металу. Стартап планує надрукувати сталевий міст через один з каналів в Амстердамі до 2017 року.
Роботи від MX3D володіють шістьма ступенями рухливості, що дозволяє їм створювати складні тривимірні об‘єкти, накладаючи невелику кількість сталі шар за шаром. Також механізми можуть просуватися по мірі виконання роботи. У випадку з будівництвом моста вони будуть рухатися один до одного, поки міст не буде з’єднаний посередині.

За рахунок цієї рухливості роботи можуть виробляти об‘єкти будь-якого масштабу. Майбутній міст в Амстердамі буде поки не дуже великим — всього 8 метрів в довжину. Спочатку MX3D хотіли будувати міст прямо над каналом, але відмовилися від цієї ідеї з міркувань безпеки. Роботи виготовлять всю конструкцію повністю, а також зберуть спеціальну підтримуючу частину, яка буде витримати вагу самих механізмів.
Особливість роботів від голландського стартапу полягає в тому, що вони не повторюють одноманітні дії, а виконують складні і різноманітні завдання. Для цього MX3D створили спеціальне програмне забезпечення. Розробники планують удосконалити програми в майбутньому, доповнивши їх скриптами і кодами для створення інших великих об’єктів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Яка частина українців готова шукати підробіток (дослідження)

3 червня 2017, 16:31

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Останні новини за сьогодні: