Новини / Технології / Платних доріг в Україні не буде ще років п'ять
19 липня 2011, 15:51
Розмір шрифта: А А А

Платних доріг в Україні не буде ще років п'ять

Платних доріг в Україні не буде ще років п'ять, платні дороги, Борис Колесников, траса
Платних доріг в Україні не буде ще років п'ять

У Кабміні вирішили, що на платні дороги ні в кого немає грошей.

Найближчим часом в Україні не буде платних доріг. Про це заявив на прес-конференції віце-прем‘єр-міністр інфраструктури Борис Колесніков. На його думку, українці не можуть собі дозволити платити за проїзд по таких трасах. «Про них можна буде говорити, коли середня зарплата в країні буде $ 1000. А до тих пір платні дороги — це утопія», — сказав Колесніков. До цього питання в міністерстві планують повернутися не раніше, ніж через п’ять років. Тоді знову розглянуть доцільність проекту.

Нагадаємо, що раніше в Держслужбі автодоріг говорили, що в Україні в найближчі 3-5 років можуть з‘явитися платні автомобільні дороги. Передбачалося, що це будуть траси Харків-Щербаківка (КПП на кордоні з Росією), Львів-Броди, Ульяновка (Кіровоградська обл.)-Миколаїв-Херсон-Сімферополь та Новомосковськ (Дніпропетровська обл.)-Сімферополь. За кілометр дороги, за попередніми розрахунками, планували брати 30 коп. і окупитися вони повинні були за 15-20 років.

Борис Колесников упевнений, що в разі перевірки до нього не буде жодних претензій щодо використання бюджетних коштів, які витрачаються на підготовку до Євро-2012. «У нас є попередня домовленість з компанією«Прайс Вотерхаус Купер», Згідно з яким після чемпіонату буде проведений повний аудит кожного об’єкта, і отримаємо міжнародне висновок», — сказав він журналістам.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

До Києва їдуть європейські міністри

28 лютого 2017, 17:58

Останні новини за сьогодні: