Новини / Технології / На першому Міжнародному шоу ексклюзивних авто у Дубаї показали, що таке справжня розкіш
2 березня 2013, 11:35
Розмір шрифта: А А А

На першому Міжнародному шоу ексклюзивних авто у Дубаї показали, що таке справжня розкіш

На першому Міжнародному шоу ексклюзивних авто у Дубаї показали, що таке справжня розкіш, Дубаї, моторшоу, Dubai's First Luxury Car Show, ексклюзивні автомобілі, розкіш
На першому Міжнародному шоу ексклюзивних авто у Дубаї показали, що таке справжня розкіш

У Дубаї у виставковому комплексі Festival City відкрилося перше Міжнародне шоу дорогих і ексклюзивних автомобілів Dubai's First Luxury Car Show. На виставці-продажу, яка триватиме три дні, представлено понад 300 найкрасивіших, дорогих, агресивних і розкішних автомобілів таких марок, як Ferrari, Lamborghini, Bugatti, Bentley, Rolls Royce тощо.

На відміну від інших автошоу, на цій виставці відвідувачі зможуть купити будь-який «зразок» або, навпаки, продати на спеціальному майданчику свій автомобіль за умови, що він дійсно розкішний. Як очікує організатор шоу журнал Auto Trader UAE, автошоу в Дубаї за три дні відвідає близько 50 тисяч людей.

Зазначимо, що ціна розкішних автомобілів на місцевому ринку тільки починається з 250 тисяч доларів США, а де вона закінчується, залежить лише від фантазії власника машини. Але щороку ринок таких автомобілів у країнах Перської затоки збільшується на 20%.

Один з експонатів виставки-продажу — автомобіль Stinger. Він був доставлений у Дубаї на літаку з Франції. Авто зроблено на базі BMW, його головні особливості — кузов з вуглецевого волокна, дизайнерський салон, а також золоті деталі і вироби з дорогоцінних металів. Але дозволити собі таке задоволення в Об'єднаних Арабських Еміратах може багато хто, хоча вартість машини в цій комплектації — 350 тисяч доларів США.

Не меншої уваги заслуговує і Bentley, золотий капот якого інкрустований не якимись «скельцями» Swarovski, а справжніми діамантами, загальна вага яких — 101 карат. Вартість машини починається від 500 тисяч доларів. Подібний Bentley можна замовити, щоправда, як попереджає компанія-продавец, виконання робіт і доставка до покупця займуть не менше року.

Крім сучасних авто на виставці також представлені їхні старі предки, які, незважаючи на вік, не поступаються їм у розкоші — наприклад, Lincoln Continental та Lincoln Fleetwood 1960 року.

Для тих же, хто не може дозволити собі купити такий автомобіль, передбачена можливість взяти його на прокат усього на день — за Lamborghini доведеться заплатити 3000 доларів на добу, а за Ferrari — 1400.

В ОАЕ та інших країнах Перської затоки регулярно проводяться виставки-продажі розкішних товарів, у тому числі ювелірних прикрас, предметів мистецтва, яхт.

Зазначимо, що ОАЕ, Бахрейн, Кувейт і Катар входять у першу десятку держав за кількістю мільйонерів щодо загальної чисельності населення. Завдяки високим цінам на нафту особисті статки у країнах Північної Африки і Близького Сходу збільшилися в 2011 році на 5% і досягли 4,5 трильйона доларів США. В ОАЕ число мільйонерів до 2017 року зросте з нинішніх 43 тисяч до 46 тисяч осіб, а в Саудівській Аравії — з 45 до 64 тисяч. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

«Мотор Січ» притягнуть до модернізації авіації Куби

9 вересня 2013, 11:23

За що в Україні поки ще не беруть податки і збори

14 серпня 2013, 08:30

Останні новини за сьогодні: