Новини / Технології / Гідрометцентр очікує отримати 52 млн доларів на нове обладнання
2 червня 2013, 17:59
Розмір шрифта: А А А

Гідрометцентр очікує отримати 52 млн доларів на нове обладнання

Гідрометцентр очікує отримати 52 млн доларів на нове обладнання, Укргідрометцентр, модернізація обладнення, прогноз погоди
Гідрометцентр очікує отримати 52 млн доларів на нове обладнання

Український Гідрометцентр планує в 2014 році модернізувати своє обладнання і встановити супер-комп‘ютер, який допоможе краще обробляти інформацію, що дозволяє робити прогнози погоди.

Технічне переобладнання головного метеорологічного центру країни стане можливим у разі успішного залучення кредиту в Світового банку в сумі 52 млн доларів, повідомив в інтерв’ю РБК-Україна директор Гідрометцентру Микола Кульбіда.

«Це все почнеться не раніше 2014 року», — зазначив він.

За його словами, у разі успішного залучення кредиту, у першу чергу, буде переобладнана вся система державних гідрометеорологічних спостережень, що дозволить автоматизувати всі процеси.

Також передбачається придбання та встановлення у центрі супер-комп‘ютера, завдяки якому з’явиться можливість швидше і краще обчислювати дані.

Крім цього, частину коштів буде виділено на будівництво та капітальний ремонт гідрометеорологічних об'єктів. Ще частина коштів буде використана для створення сучасної телекомунікаційної системи, яка дозволить збирати, приймати, обробляти та поширювати інформацію. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Розповіли, коли в Україну повернеться сонячна погода

26 травня 2017, 15:40

В Україну знову повернуться дощі

7 травня 2017, 16:16

Останні новини за сьогодні: