Новини / Технології / Мобільними телефонами користуються 60% жителів Землі
22 лютого 2012, 22:01
Розмір шрифта: А А А

Мобільними телефонами користуються 60% жителів Землі

Мобільними телефонами користуються 60% жителів Землі, мобільні телефони, статистика, стільниковий зв’язок, смартфони
Мобільними телефонами користуються 60% жителів Землі

Глобальне охоплення мобільного зв‘язку до четвертого кварталу 2011 року склало 85%, і сьогодні в світі налічується близько 6 млрд абонентів стільникового зв’язку. Про це йдеться в оновленому звіті компанії Ericsson (Швеція) про розвиток ринку зв‘язку та зростання трафіку.

Як наголошується в повідомленні, незважаючи на те, що «формальне число користувачів мобільного зв’язку в світі близько 6 млрд, їх фактичне число — близько 4,1 млрд», оскільки багато з них є абонентами кількох операторів. Таким чином, 60% населення Землі є абонентами стільникового зв‘язку.

Згідно зі статистикою минулих років, в середньому число користувачів стільникового зв’язку за рік виростає на 13% і приблизно на 3% за один квартал. Близько 75% абонентів використовують мережу другого покоління GSM, для 15% користувачів у світі доступний зв‘язок стандарту 3G/HSPA (третє-четверте покоління).

За рік кількість користувачів мобільного широкосмугового доступу в інтернет (ШПД) зросла приблизно на 60%, зараз їх число наблизилося до 1 млрд. У всіх регіонах зростає популярність смартфонів. Близько 30% всіх телефонних трубок, проданих в 2011 році, були смартфонами, тоді як в 2010 році їх частка в продажах склала лише 20%. В цілому в світі тільки 10% користувачів мобільного зв’язку володіють смартфонами.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Зростання продажів смартфонів з початку року становило 9,1%

3 червня 2017, 15:59

Останні новини за сьогодні: