Новини / Технології / Google надасть доступ до своїх систем штучного інтелекту через «хмару»
28 березня 2016, 10:00
Розмір шрифта: А А А

Google надасть доступ до своїх систем штучного інтелекту через «хмару»

Google надасть доступ до своїх систем штучного інтелекту через «хмару», Google, хмарний сервіс, штучний інтелект
Google надасть доступ до своїх систем штучного інтелекту через «хмару»

Google оголосив про глобальне зрушення в своїй політиці роботи з хмарним сервісами. Технологічний гігант відкриває вільний доступ до багатьох технологій штучного інтелекту для корпоративних клієнтів, що використовують Google Cloud.

Таким чином компанія збирається підвищити свою конкурентоспроможність у порівнянні з Amazon в боротьбі за ринок хмарних корпоративних технологій.

Сервіси, доступні клієнтам, тепер включають в себе: системи штучного інтелекту, які визначають обличчя і об’єкти з Google Photos, визначник голосових команд смартфонів Android, і частину систем, що використовуються при пошуку Google.

Даний крок має дві мети. По-перше, таким чином Google значно підвищує привабливість своїх хмарних сервісів в очах потенційних клієнтів. По-друге, що ще більш важливо, збільшення кількості користувачів цих систем дозволить ефективніше використовувати методи машинного навчання, на які зараз робиться акцент в компанії. Чим більше клієнтів, тим більше даних, тим ефективніше навчаються системи machine learning. Серед великих клієнтів хмарних сервісів Google — Coca-Cola, Disney, Spotify і Snapchat.

Аналітики порівнюють вчорашню заяву з торішнім випуском у вільний доступ системи управління глибокими нейронними мережами TensorFlow. Втім, Google далеко не перша компанія, яка зважилася на надання вільного доступу до своїх масштабних розробок. Раніше це саме зробили Twitter, Microsoft і Facebook.

Ринок хмарних технологій продовжує рости і, за оцінками дослідницької фірми Forrester, до 2020 року досягне об’єму в $191 млрд. На даний момент на цьому ринку беззаперечним лідером є Amazon, виручка якого від надання хмарних сервісів становить до $9,6 млрд на рік (у Google — в районі $500 млн на рік). Судячи з нещодавнього рішення і найму колишнього СЕО компанії VMware Дейна Гріна в якості глави хмарного департаменту, Google сприймає цей напрямок як один із основних.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Штучний інтелект навчили створювати кулінарні рецепти

29 травня 2017, 18:17

Останні новини за сьогодні: